Wybielanie zębów

  • 2010-09-12, o 15:28
  • 243
  • 105 080
  • 50
  • 112

Re: Wybielanie zębów

a czy przypadkiem te paski i pasty wybielające nie niszczą zębów, nie ścierają szkliwa..?
Ja kiedys stosowałam dłuższy czas pasty wybielające, wydawało mi sie, że zęby nie są bielsze a stały się nadwrażliwe...

FikuMiku

Tak ścierają, ale ja używam normalnej ajony, nie jest wybielająca, a wybiela ;P
To chyba pokazuje o co chodzi tak naprawdę z pastami wybielającymi. O kasę

Re: Wybielanie zębów

A miałaś ku temu jakieś wątpliwości? Wiesz ile jest bogatych lasek, które chcą sobie w ciągu kilku minut wybielić zęby?
Ale chyba ten temat na forum jest przerabiałyśmy ;-(

Re: Wybielanie zębów

Na wybielanie zębów skuteczną pastą jest np. ta BLANX MED białe zęby pasta 75 ml , reklama apteki niepotrzebna, pasta jest dostepna w kazdej aptece stacjonarnej
Na rynku są także inne, równie skuteczne, ale moim zdaniem dobrą metodą jest piaskowanie, po niej widać różnicę bardzo szybko, od ręki można powiedzieć.
Trochę kosztuje u dentysty, ale warto.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wybielanie zębów

Ale dlaczego warto? Ile to kosztuje i przez jak długi czas się utrzyma efekt?
A co to blanksa - czytałam na forach, że "nowa" wersja już nie daje takich efektów.
Czemu zmienili to? Poprzednia pasta miała kiepski skład?

Re: Wybielanie zębów

Podstawa to wyeliminowanie źródła problemu, czyli kiepskiej higieny. Jeśli tego nie zmienicie, to żadna metoda wybielania nie da wam jakichkolwiek efektów.

Re: Wybielanie zębów

Stara podstawowa prawda doskonale znana wszystkim, a i tak w zasadzie nic z niej nie wynika
Bo jak ludzie robili tak robią i będą robić. Zresztą Polacy nigdy nie należeli do narodów, które szczególnie dbają o higienę, prawda?

Re: Wybielanie zębów

Wciąż niby 1/3 z nas nie myje zębów. Ile w tym prawdy wiedzą... tylko autorzy tych statystyk
Ale generalnie nigdy szału nie było, szczególnie w klasie robotniczej

Re: Wybielanie zębów

Chyba to kwestia tego, czego nauczyli rodzice...
Z drugiej strony to ja sama się nauczyłam w tym temacie systematyki. Ajone tez w zasadzie odkryłam sama.
Chyba jednak wszystko uzależnione jest po prostu od tego, czy się chce...

Re: Wybielanie zębów

Jezeli kogos nie stac na wybielanie zębow w stomatologa paski wybielajace Blenda Med sa tez dobra opcja. Sama je uzywalam juz trzy razy z odstepem mniej wiecej roku i efekty byla naprawde widoczne. Jezeli chodzi o nadwrazliwosc to jest to normalne. Przez jakis czas zęby bolą ale mozna sie przyzwyczaic a po zakonczeniu kuracji nic juz nie czuc a zęby sa o wiele bielsze

\'\'Some people, no matter how old they get, never lose their beauty. They merely move it from their faces into their heart.\'\'__Madziik34

Re: Wybielanie zębów

mi tez bardzo zalezalo na wybieleniu zebow. chcialam aby w dniu slubu moj usmiech wszystkich olsnil-udalo mi sie to;) znajoma polecila mi paste Email Diamant White Fresh naprawde dziala cuda! uzywam jej do tej pory:)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: