Wybielanie zębów

  • 2010-09-12, o 15:28
  • 243
  • 104 924
  • 50
  • 112

Re: Wybielanie zębów

Megi, po pierwsze uno, ogarnij się - laska weszła po to, żeby to zareklamować, a nie czymkolwiek się dzielić!
Po drugie, uno, nie podcinam skrzydełek, tylko uświadamiam. Co mam im pisać? Wspaniale? Teraz macie piękne zęby na długo? To widzą na reklamach usług z których korzystają! A jeśli chcesz to zamykaj.

Re: Wybielanie zębów

Megi, po pierwsze uno, ogarnij się

raniec

Moze troche wiecej kultury !

laska weszła

raniec

Zapamietaj sobie i wez do serca, ze na forum sa uzytkownicy i kazdy z nich posiada nick ! Troche szacunku dla innych !

po to, żeby to zareklamować, a nie czymkolwiek się dzielić!
Po drugie, uno, nie podcinam skrzydełek, tylko uświadamiam. Co mam im pisać? Wspaniale? Teraz macie piękne zęby na długo? To widzą na reklamach usług z których korzystają! A jeśli chcesz to zamykaj.

raniec

Ten watek powstal w celu podzielenia sie sposobami wybielania zebow:

Masz sprawdzone sposoby na domowe wybielanie ząbków? jeśli tak - proszę podziel się z nami na pewno z wielką chęcią wypróbuje większość z nas

ladymakeup

Napisalas co sadzisz o wybielaniu zebow i wystarczy, nie ma potrzeby powtarzac tego pod kazdym nowym wpisem, nie wnosisz tym nic nowego do tematu a jedynie robisz balagan. A na Twoje uswiadamianie nikt tu raczej nie czeka wiec daruj sobie.

Temat zamykam, jesli ktos bedzie mial cos sensownego do napisania lub ewentualnie bedzie chcial zadac jakies pytania - prosze napisac do mnie na pw, watek ponownie otworze.

Re: Wybielanie zębów

Dziewczyny prawie miesiąc temu zdecydowałam się na wybielenie zębów. Może nie miałam ich strasznie żółtych ale mam z przodu martwego zęba i chciałam później zrobić koronkę. Szłam do dentysty z nastawieniem, że jak wyjdę będę miała piękne, bialuśkie zęby. Wcześniej jak umawiałam się na wizytę stomatolog zapytał czy chcę wybielać zęby w domu czy w gabinecie. Odpowiedziałam, że w gabinecie, bo doszłam do wniosku, że pod opieką stomatologa będzie po prostu bezpieczniej. Cały zabieg trwał ok godziny. Polegał na trzykrotnym nakładaniu żelu i wybielania lampą. Całkowicie nieświadoma co to za metoda cieszyłam się, że jak wybiela lampą to efekt będzie idealny i rzeczywiście taki był. Po 2 tygodniach miałam przyjść na kolejne dwie serie. Przez 48h po wybielaniu miałam zachować tzw białą dietę. Niestety moja radość nie trwała zbyt długo, bo po ok tygodniu moje zęby zaczęły wracać do poprzedniego stanu. A dodam, że trzymałam białą dietę nie 2 dni a dokładnie tyle ile czekałam na kolejną wizytę wybielającą. Po tych kolejnych dwóch seriach zęby znowu były białe, ale już widzę, że powoli ciemnieją. Poczytałam trochę w internecie i dopiero się dowiedziałam, że ta metoda to nie typowe wybielanie lampą-jak do tej pory myślałam, ale metoda BEYOND. I z tego co wyczytałam to jeszcze nikomu nie pomogła. Wszyscy mieli dokładnie ten sam efekt co ja. Także dziewczyny nie dajcie się oszukać tak jak ja. Ciężko pracowałam całe wakacje, żeby wybielić zęby i zrobię tę koronkę a wychodzi na to, że wszystko na darmo. Pieniądze wyrzucone w błoto. Aż chce mi się płakać. Nie dość, że zęby nie są białe to wybielanie pewnie je osłabiło. Boję się, żeby nie zżółkły mi jeszcze bardziej niż przed zabiegiem:(

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Wybielanie zębów

Spróbujcie sposobu babci grubą solą kuchenną ale nie za często!

Re: Wybielanie zębów

Wybielanie zębów solą kuchenną? Aż mnie ciarki przeszły Ja miałam wybielane zęby w profesjonalnym gabinecie (Indexmedica) i tylko takie miejsca polecam. To jest zabieg, który powinien być wykonywany pod okiem specjalisty, a nie samodzielnie w domu, bo można sobie zaszkodzić.

Re: Wybielanie zębów

Solą jesli juz to drobna, po gruboziarnistej to dopiero mozna sie nabawic problemu ze szliwem. Mam wrazenie ze ktos tu trolluje .

Re: Wybielanie zębów

Sól kuchenna jako wybielanie zębów? Proszę was... Rozumiem testowanie metod naturalny, ale... testujcie je na sobie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wybielanie zębów

Zdecydowanie ktoś trolluje, sól tak po uszkadza szkliwo, że nadwrażliwość to najlżejszy skutek tego będzie...

Re: Wybielanie zębów

Hej, mam pytanie czy ktoś używał pasty wybielającej Crest? słyszałem że jest dobra, ale nie wiem czy ją zamówić.

Re: Wybielanie zębów

Ja o niej nie słyszałam.Według mnie takie wybielanie pastami jest bezsensowne - wiele past przetestowałam i efekt jest marny albo w ogóle go nie ma,jedynie signal white now trochę dawała radę.Odkąd wybieliłam zęby u mojej stomatolog używam pasty bez fluoru,żadnych wybielających bo dodatkowo niszczyłyby mi szkliwo,BTW polecam pastę od producenta uwielbianej Amly - Dabur,szkoda tylko że dostępność taka słaba :/

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: