Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

  • 2011-12-10, o 20:31
  • 146
  • 66 994
  • 69
  • 111

Re: Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

Osobiście stosuję płyny do skóry wrażliwej z firmy AA. Są one niedrogie oraz bardzo delikatne dla mojej cery.

Re: Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

Ja używam płynu micelarnego L`Oreal Ideal Soft do cery suchej i wrażliwej. Mam bardzo suchą cerę ze skłonnością do wyprysków. Jest bardzo lekki, nie podrażnia, bezzapachowy, no i nie jakiś strasznie drogi. Jest często na promocji w Rossmanie po ok 11zł więc wcale nie zła cena Używam go do demakijażu i do ogólnego mycia twarzy codziennie. Jak dotąd jest najlepszy z tych które testowałam, nie zostawia po sobie dziwnej kleistej warstwy jak np, ten z Lirene więc mogę od razu smarować kremem nawilżającym albo nawet nakładać makijaż.
Mam w planach wypróbować też te z wyższej półki cenowej 25-30zł +, ale jak narazie, polecam L`Oreal !

Re: Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

dla mnie najlepszy płyn miceralny forever jest z Garniera 3 w 1 z taką różową zakrętką

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

U mnie sprawdza się młyn micelarny firmy Nivea.

Re: Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

polecam Avenu

Re: Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

Garnier 3w1 do cery wrażliwej "robi robote" tak samo jak micel z Biodermy Sensibio, ostatnio je z ciekawości porównywałam. Takie samo działanie, ma bardzo podobny ten specyficzny zapach jak bioderma, przy czym jest zdecydowanie tańszy, a równie wydajny. :)

Re: Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

Dla mnie Garnier ten z różową nakrętką jest najlepszy! Kiedyś używałam BOURJOIS myślałam, że się z nim nie rozstanę. Jednak Garnier jest większy, bardziej wydajny i starcza mi na długo. Często można kupić go w promocji za około 13zł i jak za taką pojemność to super ;) BOURJOIS ostatnio kupiłam (z sentymentu bo bardzo go lubiłam) ale tak szybko mi się skończył, że raczej już nie kupię. Loreal też miałam był bardzo fajny ale jednak pojemność GARNIERa wygrywa :D

Re: Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

Moim zdaniem płyn micelarny garniera ten z różową nakrętką jest najlepszy. Dłuuugo używałam tylko mleczka do twarzy i powiem Wam, że odkąd zaczęłam używać tego płynu to nie wyobrażam sobie życia bez niego! ;d

Re: Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

Ja tez uwielbiam ten płyn micelarny Garniera z różową nakrętką, polubiłam go od pierwszego użycia. Bardzo lubię też płyn micelarany z Biedronki ale zdecydowanie wygrywa Garnier z różowa zakrętką :)

Re: Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

Z Biedronki też próbowałam ale podrażniał mi oczy więc jakoś zraziłam się do niego ;p

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: