Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

  • 2011-12-10, o 20:31
  • 146
  • 66 893
  • 69
  • 111

Re: Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

U mnie nie podrażnia oczu, za to z Lolear podrażnia u mnie nie tylko oczy ale i policzki :)

Polecam płyn micelarny z Tołpy Dermo face hydrativ, świetny skład i działanie, trochę kosztuje, ale dobry jest dla alergików ze względu na brak alergenów i sztucznych barwników, jest też wydajny.

Re: Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

U mnie nie podrażnia oczu, za to z Lolear podrażnia u mnie nie tylko oczy ale i policzki :)
2015-03-26 15:57:54 autor KamiluŚkaa

co ja napisałam .. nie L'olear tylko L’oreal :D 

Re: Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

Dużo dobrego ostatnio czytałam o kosmetykch Tołpy, m. in. właśnie o ich micelku :))

Re: Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

Jeśli chodzi o Tołpe moja koleżanka też ostatnio mówiła mi że mają świetne kosmetyki, jednak ja póki co nie używałam ;p

Re: Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

Ja też jeszcze nie miałam okazji wypróbować, być może kiedyś się uda :)

Re: Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

Jeśli chodzi o Tołpe moja koleżanka też ostatnio mówiła mi że mają świetne kosmetyki, jednak ja póki co nie używałam ;p

2015-04-02 08:54:24 autor AniaLadyMakeUp

Tołpa nie wszędzie jest dostępna - mam na myśli np. Rossmanna, który większość kosmetyków do pielęgnacji wycofał. Za to Superpharm ma spory wybór i częste promocje na tą markę.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

hej

ja używam na zmiane garnier 3w 1 (ten różowy) ,mixa (skóra sucha i bardzo sucha,ph 5,5)bardzo fajny i super zmywa makijaż ,i z biedronki (wersja różówa do skóry bardzo wrażliwej i suchej).

Też używam tego z Garniera, stosuję go z suchymi bawełnianymi chusteczkami Tami MyCare z Rossmanna, są dużo lepsze niż waciki.

moim zdaniem płyn miceralny silveco super skład naturalny nie podrażnia.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: