Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

  • 2011-12-10, o 20:31
  • 146
  • 66 908
  • 69
  • 111

Re: Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

Z Biedronki też próbowałam ale podrażniał mi oczy więc jakoś zraziłam się do niego ;p

2015-03-26 09:11:56 autor AniaLadyMakeUp

a już myślałam że jestem jedyną której micel z Biedronki podrażnia oczy ;)

Re: Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

Mi z biedronki odpowiada

Re: Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

ja teraz zostałam przy tym z bielendy z serii nano xtreme, tez nie podrażnia oczu i dobrze oczyszcza twarz, wczesniej miałam z ziajii ale właśnie jakos mnie podrazniał

Re: Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

Ja polubilam sie z plynem z Garniera :)

Re: Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

od jakiegoś czasu bardzo polubiłam się z Garnierem (ten z różową zakrętką) i myślę, że szybko nie zamienię go na inny 

Re: Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

Tołpa. Garnier. BeBeauty :)

Re: Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

EXPERT CZYSTEJ SKÓRY Kojący płyn micelarny 3 w 1 od bielendy- bardzo delikatny idealny dla wrażliwej skóry, bez parabenów, bez alkohlu,

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

EXPERT CZYSTEJ SKÓRY Kojący płyn micelarny 3 w 1 od bielendy- bardzo delikatny idealny dla wrażliwej skóry, bez parabenów, bez alkohlu,

2015-10-19 15:54:49 autor szalona20

O tak! Zgadzam się- ta seria Bielendy zasługuje na medal :) No i mają w swojej ofercie również płyn micelarny do zagęszczonych rzęs :)

Re: Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

Tez mam płyn micelarny z tej serii expert czystej skóry,tylko ja mam 2-fazowy płyn do demakijażu oczu i ust z olejkiem marula. ten płyn ładnie zmywa makijaż, nie szczypie ani nie podrażnia twarzy, a ja mam bardzo wrażliwą

Re: Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

U mnie odmiana po Mixie, też mam płyn micelarny z Bielendy Expert czystej skóry w wersji nawilżającej. Chyba wystarczy na długo, bo butelka ma 400ml.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: