Tusz do rzęs

  • 2010-10-18, o 17:57
  • 100
  • 43 018
  • 25
  • 58

Re: Tusz do rzęs

Wow jestem tu dopiero od wczoraj i wszystkiego jeszcze nie obczaiłam Dzięki jak mi się skończy teraźniejszy to od razu zamawiam

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=24823654 WYPRZEDAŻhttp://www.facebook.com/FollowTheFashion Promocje i rabatyhttps://www.facebook.com/pages/Evell-makeup-Ewelina-Wasilczyk/477883348983066http://evellmakeup.blogspot.com/

Re: Tusz do rzęs

tusz -mój ideał..LOREAL LASH ARCHITECT 4 D...masakra.co on robi z moimi rzesami..za kazdym razem jak go mam ,to kolezanki mowia wowww hhhehe ..co do rozmazywania ,to nie mam z tym problemu,kazdy sie u mnie trzyma caly dzien ,bez zadnego osypywania ..ale nie kazdy potrafi tak WYDŁUŻYĆ jak ta maskaraaa..

Re: Tusz do rzęs

Nigdy nie miałam tego tuszu, tak ogólnie mało miałam kosmetyków z Rimmel, jakoś nie jestem ich pewna ;/

Re: Tusz do rzęs

A ja bardzo lubię tusz z Rimmela extra super lash używam go już od dawna i jeszcze fajny jest z Gosha intense lashes.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Tusz do rzęs

ooo Nitka dodała fotkę fajowo

Re: Tusz do rzęs

Ja długo szukałam odpowiedniego tuszu do rzęs.Nigdy też nie trzymałam się jednego bo uwielbiam testować kosmetyki Jednak od niecałego roku numerem 1 jest pogrubiający tusz do rzęs z firmy Ados.W moim przypadku sprawdza się świetnie a przy tym niewiele kosztuje.Za mój zapłaciłam 9.99 Wiadomo.Tanie nie zawsze znaczy złe
Pozdrawiam i życzę miłego weekendu

Re: Tusz do rzęs

Moim ulubionym tuszem był The Colossal Volume Express, niestety zawiodłam sie gdyż tusz kruszy sie i zostaje pod oczami. Nie wiem czego to kwestia bo mój pierwszy tusz z tej serii tak się nie "zachowywał". Moim numerem jeden był Max Factor Masterpiece, ten taki złoty. To był mój pierwszy tusz z silikonową szczoteczką. Ze względu na dośc wysoką wówczas cenę (była to nowość- ok 50zł) zrezygnowałam i szukałam tańszych zamienników (teraz cena jest niższa).
Obecnie używam Rimmel Lash Accelerator i choć nigdy nie byłam zwolenniczką tej marki,(spotykałam tusze, które kleiły rzęsy i nie sposób było ich usunąć), jestem z niego naprawdę zadowolona;-) Moje cienkie i średniej długości rzęsy są po nim długie, grube i gęste.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Tusz do rzęs

hmm ja bardzo dużo eksperymentowałam i eksperymentuje nadal Niezaprzeczalne potwierdzę, że 2000 calories jest mistrzem i jest naprawdę wart swoich pieniędzy
ale jak eksperymenta to eksperymenta

Stosowałam tusz oriflame 500% volume mascara o numerze 3610 koszt ok 12 zł nie pamiętam dokładnie-tuszyk ładnie pokrywa rzęsy, wydłuża, ale niestety nie pogrubia oraz dość szybko schnie i wykrusza się.

Yves Rocher luminelle mascara ultra volume nr 54 tuszyk całkiem całkiem, ale jak na ok 20zł słabo, taki ot zwykły tusz, ładnie wygląda na rzęsach, ale ani jakoś ultra nie pogrubia, czy nie wydłuża.

Kolejny tuszyk to Rimmel(od razu napiszę, że w moim przypadku ogólnie Rimmele się sprawdzają ) Curved Brush Extra super lash-lash building mascara nr 101 black black- koszt to było ok 18zł w rossmannie- tuszyk, który mogę jak najbardziej polecić osobom, które przepadają za rimmelem-lekko wykręcona szczoteczka, wydajny, nie schnie zbyt szybko i nie kruszy się- w moim przypadku efekt podkręcenia, wydłużenia i pogrubienia

EVELINE volumix fiberlast mascara ultra lenght-curl up o nr 2 black koszt ok jedyne 10zł a mascara? świetna! silikonowa szczoteczka w kształcie podobnym do klepsydry (Monia -Lady make up na filmiku o tuszach prezentowała szczoteczkę w takim kształcie w jednym z tuszyków) fajnie się rozprowadza, długo, długo trzyma konsystencję, nie skleja rzęs, pięknie je wydłuża i podkręca, nie pogrubia za bardzo, ale jak na tusz za tą cenę bardzo godny polecenia

Tusz którego używam obecnie ponownie Rimmel tym razem Extreme Black III volume mascara flash X10 nr 001 extreme black ja go kupiłam na promocji w rossmannie za jakieś 19 zł, normalnie chyba jednak kosztuje ok 25zł- faktycznie ta czrń jest taka głęboka i piękna, rzęsy super pogrubione i wydłużone

Dałam się namówić na zakup tuszu AVON color trend ekstremalna grubość black koszt 9.90- jeszcze nie używałam jak wypróbuję napewno się wypowiem

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: Tusz do rzęs

aha Dziewczynki, zapomniałam dodać, że ja w żadnym, najmniejszym stopniu nie jestem wyczulona na zapachy tuszów, więc może zdarzyć się tak jak w przypadku Moniki i collosala, że któryś z wymienionych tuszyków będzie Was odpychał zapaszkiem

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: Tusz do rzęs

Co do tuszu tak z ciekawości kupiłam ostatnio tusz Manhattan ultimate long & curl. Żle nie pokrywa rzęs, kolor ładny, zapach znośny ale efekt nie jest jakiś powalający, dłuższe są ale podkręcenia to ja nie widziałam- chyba że jestem ślepa:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: