Tusz do rzęs

  • 2010-10-18, o 17:57
  • 100
  • 42 958
  • 25
  • 58

Re: Tusz do rzęs

Moim ulubionym tuszem do rzes jest bourjois volume 1 seconde mascara ultra black

Zdjecie ponizej pokazuje jak pieknie podkresla moje rzesy, wydluza i pogrubia.

2015-03-10 14:56:34 autor suonko82

efekt faktycznie wow. Kiedyś miałam bourjois 1 seconde, ale daleko mi było do takich rzęs :)

Re: Tusz do rzęs

Mój ulubiony Maybelline Push Up Drama, robi mi takie boskie pogrubienie na rzęsach. Ale zdjęć wrzucać nie będę, musicie mi uwierzyć na słowo ;)

Carpe diem

Re: Tusz do rzęs

Ja uwielbiam tusz max factor 2000 calories, albo ostatnio polubiłam też gosh tusz catchy eyes, taki różowy. Fajnie pogrubia rzęsy i wydłuża, nie skleja ich bo ma silikonową szczoteczkę

Re: Tusz do rzęs

Ja uwielbiam tusz max factor 2000 calories, albo ostatnio polubiłam też gosh tusz catchy eyes, taki różowy. Fajnie pogrubia rzęsy i wydłuża, nie skleja ich bo ma silikonową szczoteczkę

2016-11-20 23:16:55 autor Patrycja91

 

Oo właśnie dziś go zamowilam:)

Re: Tusz do rzęs

Ja teraz planuje kupić Loreal Volume Million Lashes So Couture miała, któraś z Was? :P

Re: Tusz do rzęs

Ja teraz planuje kupić Loreal Volume Million Lashes So Couture miała, któraś z Was? :P

2016-11-22 09:33:08 autor AniaLadyMakeUp

Ten taki fioletowy? Ja miałam.Polecam, bo to najlepszy tusz na świecie <3 Z mich niby rzęsek zrobił woow! Aż się mnie pytali czy mam rzęsy przedłużone! (serio, wujek ok. 50 lat, nie miałam pojęcia, że wie o przedłużaniu rzęs) :D  

MadzikG

Re: Tusz do rzęs

madzikowelove hehe no jak nawet wujka zaskoczyłaś rzęsami to zdecyduje się na niego :-) 

Re: Tusz do rzęs

madzikowelove hehe no jak nawet wujka zaskoczyłaś rzęsami to zdecyduje się na niego :-) 

2016-11-24 10:15:04 autor AniaLadyMakeUp

Serio, polecam :D Ja też czaję się na niego :)

MadzikG

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

nie mam ulubionego, jeszcze zaden mnie nie zachwycił

Re: Tusz do rzęs

Długo nie mogłam znaleźć tuszu, który poradziłby sobie z moimi lichymi rzęsami, wzięłam na wypróbowanie z eveline Volumix i musze przyznać, że jest dobry.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: