Tusz do rzęs

  • 2010-10-18, o 17:57
  • 100
  • 43 016
  • 25
  • 58

Re: Tusz do rzęs

Uwielbiam define-a-lash Maybelline, ale nie wiem, wydaje mi się, że już do wycofali wielka szkoda, był bardzo dobry.

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Tusz do rzęs

Teraz wprowadzili nowy tusz - wydłużający zabieram się za testowanie - dam znać jak co ;p

Re: Tusz do rzęs

Mila1195 rzęsy na zdjęciu są pomalowane tym tuszem który zachwalasz??

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Tusz do rzęs

Tak na zdjęciach to właśnie ten tusz w kolorze brązowym. Czarny też jest, ale ze względu, że mam blond włosy wolę brąz, jest ciemny ale spokojniejszy niż czerń.
A o tym nowym też słyszałam, podobno jest dobry, ale wielka szkoda, że tylko w wersji czarnej

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Tusz do rzęs

Mój numer jeden, do którego zawsze wracam to Max Factor False Lash Effect.Firana na rzęsach murowana:) Lubie też MF 2000 Dramatic Look,Collossala(chociaż ostatnimi czasy trochę się popsuł, albo to ja mam większe wymagania), Avonowy SuperShock też jest dobry. A w połączeniu z moim nowym nabytkiem w postaci serum do rzęs Eveline( stosuje jako bazę pod tusz) , mascara Pierre Rene( gratis do jakiś zakupów), z którego nie byłam specjalnie zadowolona, wygląda świetnie. Lichych rzęs nie posiadam, ale wydaje mi się ,że nawet u dziewczyn z mniej okazałymi rzęsami ten produkt powinien się sprawdzić. Na allegro można go dorwać za niecałą dychę, a efekt potrafi zachwycić:)

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..

Re: Tusz do rzęs

Ja uwielbiam tusz z my secret eXtra lash mascara (takie srebrne opakowanie). Kupiłam już kolejne opakowanie. Jest pogrubiająca ale wg mnie też troche wydłuża, ma gumową szczoteczkę. Nie wiem jak sie u innych sprawdza bo na moje rzęsy nie moge narzekać i prawie każda maskara jest ok ale tą lubie wyjątkowo bardzo

Re: Tusz do rzęs

Uwielbiam define-a-lash Maybelline, ale nie wiem, wydaje mi się, że już do wycofali wielka szkoda, był bardzo dobry.

mila1195

Według mnie to ten tusz jest nomalny w sęsie czyli oprócz koloru i lekkiego wyczesania nie zrobił Nic z twoimi rzęsami ...i bez urazy ale nie widze jakiegoś fajnego efektu ....nie odbierz tego zle bo jak się niekiedy swoje zdanie napisze to się rzucają niektórzy i oburzają .....

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/

Re: Tusz do rzęs

ja uwielbiam maybelline illegal length jest świetny,lubię mieć wydłużone rzęsy a ta maskara świetnie wydłuża

Re: Tusz do rzęs

[quote="jula816"]ja uwielbiam maybelline illegal length jest świetny,lubię mieć wydłużone rzęsy a ta maskara świetnie wydłuża [/quote
To ten co zawiera te 4 mm włókna?Czy są one wyczuwalne? I Czy nie zdarzyło Ci się aby, któreś z włókien wpadło do oka? Lubie tuszowe nowości, ale noszę soczewki i obawiam się,że może mi owo włókno wpaść do oka.

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..

Re: Tusz do rzęs

ja uwielbiam maybelline illegal length jest świetny,lubię mieć wydłużone rzęsy a ta maskara świetnie wydłuża

jula816


stosuje go już 2 lub 3 miesiące i nigdy mi nic nie wpadało do oka,bardzo go polecam

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: