Sposób na oparzenia słoneczne

  • 2012-05-01, o 21:37
  • 122
  • 48 815
  • 69
  • 85

Re: Sposób na oparzenia słoneczne

mnie pomógł żel z aloe vera z Rossmanna 

Re: Sposób na oparzenia słoneczne

Zawsze po lecie staram sie odzywic skore, dostarczyc jej porzadnej ilosci nawilaczy o porzadnej jakosci ;) Nadal nie znalazlam swojego '

ciałowego' ulubienca. Obecnie testuję balsam z serii Skin Clinic Professional z Bielendy- z d-panthelonem. Co prawda oparzen slonecznych, ale czesto skora mi sie luszczy. Zobaczymy jak sie sprawdzi :) A moze ktos juz go uzywal? Bo widzialam ze jest nawilzajacy i odzywczy i nie wiem, moze ktorys z nich jest lepszy?

Re: Sposób na oparzenia słoneczne

Kefir z lodowki, albo jakis balsam nawilzajacy, krem po opalaniu

Re: Sposób na oparzenia słoneczne

Zawsze po lecie staram sie odzywic skore, dostarczyc jej porzadnej ilosci nawilaczy o porzadnej jakosci ;) Nadal nie znalazlam swojego '

ciałowego' ulubienca. Obecnie testuję balsam z serii Skin Clinic Professional z Bielendy- z d-panthelonem. Co prawda oparzen slonecznych, ale czesto skora mi sie luszczy. Zobaczymy jak sie sprawdzi :) A moze ktos juz go uzywal? Bo widzialam ze jest nawilzajacy i odzywczy i nie wiem, moze ktorys z nich jest lepszy?

2015-10-04 15:09:46 autor domisel

Widziałam, że obydwa balsamy są już dostepne w Rossmannie w dużych 400 ml opakowaniach. Na razie nie kupiłam żadnego, poczekam aż pojawią się jakieś opinie na ich temat, chociaż ogólnie lubię produkty Bielendy i jeszcze jak na razie sie nie zawiodłam.

Powąchałam z ciekawości - obydwa balsamy sa bezzapachowe.

Re: Sposób na oparzenia słoneczne

ja nie doprowadzam do takiego stanu

Re: Sposób na oparzenia słoneczne

Moja mama używa albo gotowych, albo jogurtu. Podobno nie można, Ale jej pomaga

Ziaja ma dobre kremy na to

Re: Sposób na oparzenia słoneczne

okłady z kefiru pomagaja

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

są takie specjalne mgiełki

Re: Sposób na oparzenia słoneczne

Kup piankę panthenol. POmocne jest też zsiadłe mleko lub kefir. Lepiej zrób duże zapasy, bo skóra momentalnie będzie wchłaniać

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: