Sposób na oparzenia słoneczne

  • 2012-05-01, o 21:37
  • 122
  • 48 696
  • 69
  • 85

Re: Sposób na oparzenia słoneczne

Ja na opażenia słoneczne stosuje taki areozol Prontosan, kupuje go w aptece. Od razu po spryskaniu czuć ulgę. Łagodzi ból i przyspiesza gojenie się poparzonej słońcem skóry. Prontosan stosuje też na rany, ma dość dość szerokie zastosowanie. Jest też w żelu, ale żelu na oparzenia nie polecam, bo wiadomo skóra boli, więc lepiej jej nie dotykać, areozol lepiej się sprawdza.  

Re: Sposób na oparzenia słoneczne

Ja raczej nie mam takiego problemu, bo stosuje ZAWSZE filrty UV, ale jak bylam mala, to mama mnie smarowala maslanka.

Re: Sposób na oparzenia słoneczne

Całe życie stosuję kremy z filtrami aczkolwiek nie raz i nie dziesięć razy doznałam poparzeń słonecznych (najczęściej na wakacjach, kiedy na plaży przebywałam kilka godzin). Kiedyś kupowałam balsamy z Avonu po opalaniu, ale ich jakość zepsuła się. Aktualnie stosuję zwykły balsam, który trzymam w lodówce (wiesiołkowy firmy Gal) - efekt ulgi natychmiastowy + nawilżenie skóry, a cena niska. 

Re: Sposób na oparzenia słoneczne

aby ukinąc poparzeń zawsze po opalaniu stosuję chłodzący balsam sos z seri bikini, lekko ogasza skórę :)

Re: Sposób na oparzenia słoneczne

aby ukinąc poparzeń zawsze po opalaniu stosuję chłodzący balsam sos z seri bikini, lekko ogasza skórę :)

2017-08-31 12:24:33 autor mamamama

muszę go wypróbować

Re: Sposób na oparzenia słoneczne

maślanka ! :D

Re: Sposób na oparzenia słoneczne

okłady z jogurtu 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sposób na oparzenia słoneczne

maślanka pamiętam pomagała mi

Re: Sposób na oparzenia słoneczne

Fajne kremy łagodzące ma Floslek, na przykład fajny żel z aloesem.

Re: Sposób na oparzenia słoneczne

panthenol jest super oraz tłuste kremy. Mi bardzo pomogło

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: