Sposób na oparzenia słoneczne

  • 2012-05-01, o 21:37
  • 122
  • 48 790
  • 69
  • 85

Re: Sposób na oparzenia słoneczne

Picjafly, Michael Jackson chorował na białaczkę, więc ja bym raczej nie polecała tego sposobu

A poważnie, to u mnie w domu od zawsze na wszelkie rodzaju podrażnienia skóry stosowało się
sudocrem więc ja sięgam po niego wręcz odruchowo w razie jakichkolwiek problemów, także u
najmłodszych dzieci. Ale faktycznie najstarszym sposobem jest kefir lub maślanka, zresztą dawno
temu przyszło mi niestety z niego skorzystać, więc mogę potwierdzić, że skuteczny.

Re: Sposób na oparzenia słoneczne

niestety nie odpowiada mi konsystencja kremów typu sudocrem:/ zle się wchłania i mocno wysusza skórę- u mnie sprawdza się tylko punktowo na pryszcze, i na oparzenia ale pierwszego dnia:) także podraznienia:0

kurcze, o bielactwie Jacksona wiedziałam, ale informacja o białaczce jakoś mi umknęła...

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Sposób na oparzenia słoneczne

ja na szczęście jeszcze nigdy sie tak nie poparzyłam no może raz ale to było bardzo bardzo dawno temu

Re: Sposób na oparzenia słoneczne

Mam podobnie, w życiu poparzenie słoneczne miałam chyba tylko dwa albo 3 razy (głównie po wyprawach w góry) i w dodatku było to dość dawno :) częściej mam jakieś otarcia i wtedy używam kremu który poleciła mi Picjafly :)

Re: Sposób na oparzenia słoneczne

Słońce mnie nienawidzi, więc poparzenia mam dosyć często. Szczerze mówiąc nic z tym jakoś specjalnie nie robiłam oprócz mocnego nawilżania. Pomagał zawsze żel z aloesu, bo przyjemnie chłodzi :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sposób na oparzenia słoneczne

To prawda aloes pomaga na takie rzeczy, ale dodatkowo świetny jest Panthenol, łagodzi zaczerwienienia i piekącą skórę... Oprócz tego ważne jest żeby smarowac się balsamem przed opalaniem, a potem używać czegoś po oplaniu. Mi najbardziej podpasowały kremy do opalania Bikini bielendy, po nich jeszcze się nie spaliłam

Re: Sposób na oparzenia słoneczne

Kefir prosto z lodówki polecam! :)

Re: Sposób na oparzenia słoneczne

trzeba ogólnie uważam na oparzenia

Re: Sposób na oparzenia słoneczne

nie opalac się :)

Re: Sposób na oparzenia słoneczne

nie opalac się :)

2015-10-04 11:49:01 autor moco

Popieram. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: