Specjalnie pękajace lakierki

  • 2011-06-11, o 22:02
  • 72
  • 27 070
  • 29
  • 46

Specjalnie pękajace lakierki

Hej Dziewczynki
Przyszła do mnie ostatnio do sklepu dziewczyna, która miała coś w stylu "panterki" na paznokciach.
Wygladało to naprawdę mozolnie i efektownie więc nie byłabym soba gdybym nie zapytała jak to zrobiła. Powiedziała, że jest coś takiego jak pękajacy lakier. Nałozyła warstwę brązowego lakieru, a na to czarny lakier i on w miarę wysychania pękał tworząc wzorek. Niestety zadzwonił jej telefon i wyszła więc nie zdążyłam zapytać jakiej marki to lakier i gdzie go kupiła.
Czy słyszałyscie moze o takim cudeńku?

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: Specjalnie pękajace lakierki

sa juz dawno na rynku u mnie w angli sa z barry m pekajace i mam taki ....... a w polsce sa tez ale nie moge sobie przypomniec za jasna cholere z jakiej firmy china glaz czy jakos tak tez sa z tego co kojaze i essence tez ma w ofercie ....

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/

Re: Specjalnie pękajace lakierki

dziękuje musze poszperać

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: Specjalnie pękajace lakierki

Mam właśnie taki na paznokciach:) Później wstawię zdj.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Specjalnie pękajace lakierki

Byłam dzisiaj na placu świebodzkim we Wrocławiu i widziałam takie lakiery na każdym stoisku z kosmetykami, ale nie popatrzyłam jakiej były firmy .

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: Specjalnie pękajace lakierki

inglot ma wiele kolorów tęczy, ostatnio były za jakies 11 zł, a w kosmetycznych sklepach są dziesiątki kolorwów za 5 zł kazdy, pytaj na stoisku, nie ma co w taki lakier inwestowac duzo:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Specjalnie pękajace lakierki

Hej ;] wydaje mi się, że mógł to być lakier firmy IsaDora z serii Graffiti
Właśnie mam przyjemność go testować. Wydatek około 3 dyszek, ale opłaca się, efekty są zachwycające

Re: Specjalnie pękajace lakierki

Ten co mam na paznokciach jest z Bell (około 17 zł). Są jeszcze z IsaDory i Vipery. Kolory bazowe mogą być innej firmy i nic się nie stanie jedynie warstwa pękająca ma znaczenie i na nie pomalowanym paznokcu nie pękają

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Specjalnie pękajace lakierki

A jak sprawuje się ten z Bell? Ja będę mieć z Essence ;p mam nadzieję, że fajnie wyjdzie

Re: Specjalnie pękajace lakierki

Jest naprawdę fajny, ten z Bell i z IsaDory mają to do siebie że momentalnie schną nawet na pędzelku jak sie za długo nim nie zacznie malować i czasami jest problem jeśli chce się zrobić cieńszą warstewkę.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Specjalnie pękajace lakierki

Też mam pękający lakier firmy Bell, ale szczerze mówiąc najlepiej wygląda z lakierem, który jest z nim w zestawie.Jako podkład próbowałam dawać lakiery innych firm i różne kolory, ale nie sprawdzały się tak dobrze jak ten oryginalny. Mimo wszystko polecam. Rzeczywiście bardzo szybko schną i jest strasznie gęsty, tylko mam wrażenie, że przez to nie wystarczą na długo;/

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: