Specjalnie pękajace lakierki

  • 2011-06-11, o 22:02
  • 72
  • 27 053
  • 29
  • 46

Re: Specjalnie pękajace lakierki

Znalazłam kabel, ale zapomniałam, że ostatnio robiłam porządki w telefonie<ściana>. Przy najbliższej okazji jak pomaluje w ten sposób paznokcie to postaram się zrobić zdjęcie:)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Specjalnie pękajace lakierki

Ja ostatnio również zakochałam się w pękającym lakierze. Całą płytkę maluję srebrnym kolorkiem i na to czarny pękający. Tylko całej płytki nie maluję czarnym, robię tylko 2 grubsze pionowe kreski (wtedy pęknięcia nie są takie gęste) Ale efekt ten zależy chyba od lakieru. Mój kupiłam za 9.9. W domu musiałabym tylko sprawdzić jaka to firma. Aaa i zapomniałabym dodać, że na sam koniec maluję płytkę bezbarwnym lakierem, bo mam wrażenie, że ten czarny jest trochę matowy jak wyschnie, więc lepiej go trochę nabłyszczyć.:):)

Re: Specjalnie pękajace lakierki

ja mam wibo- czarny i daje rade, kosztował kilka złotych i tez zawsze maluje go potem bezbarwnym wtedy lepiej wygląda. jak mniej sie go nakłada to chętniej pęka fajna sprawa z takimi lakierkami bo to szybki sposób a dość efektowny

Re: Specjalnie pękajace lakierki

tu mój biały z lovely (sorry za odrosnięte pazury i skórki ale miałam go juz z 9dni ;p)
mam też różowy ale nie wiem na jakim tle go walnąć, mniej uniwersalny to kolor

Re: Specjalnie pękajace lakierki

tu mój biały z lovely (sorry za odrosnięte pazury i skórki ale miałam go juz z 9dni ;p)
mam też różowy ale nie wiem na jakim tle go walnąć, mniej uniwersalny to kolor

natalusia371

Różowy "walnęłabym" na czarnych pazurkach:) Piszesz serio, że to efekt po 9 dniach???? (chyba że te pazurki nie są naturalne). Ja z dnia na dzień mam coraz gorzej, max 3 dni i zmywam. Ale to wina moich rozdwojonych końcówek. Chociaż zawsze przed aplikacją lakieru nanoszę na płytkę utwardzacz Joko. Ale widocznie aż tak bardzo wytrzymały nie jest:/

Re: Specjalnie pękajace lakierki

naturalne i serio 9, mam poprostu pazury \'szczęśliwe\' pod tym względem, nie rozdwajają się, lakier się trzyma dopóki nie zmyje (dlatego czasem jestem leniwa i efekt \'odrośniętych\' sie zdarza hehe)

Re: Specjalnie pękajace lakierki

naturalne i serio 9, mam poprostu pazury \'szczęśliwe\' pod tym względem, nie rozdwajają się, lakier się trzyma dopóki nie zmyje (dlatego czasem jestem leniwa i efekt \'odrośniętych\' sie zdarza hehe)

natalusia371

Nawet nie wiesz jak bardzo chciałabym mieć ten problem z odrośniętymi paznokciami:):):)
Dlatego też nie zawsze chce mi się malować paznokci czymś więcej niż bezbarwnym lakierem utwardzającym.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Specjalnie pękajace lakierki

wiadomo, mnie z kolei to wkurza, bo dziewczyny zawsze mówią ze napewno mamm sztuczne ://

Re: Specjalnie pękajace lakierki

Ja mam tak samo. Nawet jak pomaluje utwardzaczem, to mogę zrywać płaty paznokcia;/ lakier utrzymuje się góra 2 dni:( i paznokcie łamią mi się nawet jak mam krótkie tak przy samej skórze, w poprzek paznokcia. I później jak obetne i jak mi odrosną to na jakiś czas mam spokój i są ładne, długie i się nie łamią a później znowu to samo i tak w kółko

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Specjalnie pękajace lakierki

Ja mam tak samo. Nawet jak pomaluje utwardzaczem, to mogę zrywać płaty paznokcia;/ lakier utrzymuje się góra 2 dni:( i paznokcie łamią mi się nawet jak mam krótkie tak przy samej skórze, w poprzek paznokcia. I później jak obetne i jak mi odrosną to na jakiś czas mam spokój i są ładne, długie i się nie łamią a później znowu to samo i tak w kółko

klaudusia0807

Mam identyczny problem, i jeszcze nie trafiłam na idealny utwardzacz:/ Miałam z Avon, Joko i zawsze to samo:/

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: