Specjalnie pękajace lakierki

  • 2011-06-11, o 22:02
  • 72
  • 27 054
  • 29
  • 46

Re: Specjalnie pękajace lakierki

A ja sobie pierwszy raz pomalowałam takim lakierem ;p mam z Essence -fajnie to wygląda ;p i byłam zszokowana bo ten mój pękający jest również bardzo gęsty a wysechł w mgnieniu oka.

Re: Specjalnie pękajace lakierki

Dostałam wczoraj od siostry pękający lakier z Pierre Arthes i muszę przyznać że przebija wszystkie i ten z Bell i IsaDory i Essence bo nie gęstnieje jak szybko, bardzo łatwo się nim maluje, można zrobić warstwę cienką albo grubą zależną od własnego widzi mi się a nie od tego że zrobił się za gęsty żeby można było go cienko nałożyć i nie robią się takie gluty przy zakręcaniu i kupuje się go bez dodatkowego lakieru i można go użyć na wszystkich lakierach jakie się ma w domu. Tak że jak dla mnie ten jest idealny.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Specjalnie pękajace lakierki

A wiesz może ile kosztuje? no ja na razie tylko ten z essence próbowałam - pewnie nie będę innego kupować bo i tak go nie wykorzystam

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Specjalnie pękajace lakierki

Nie mam pojęcia bo go dostałam ale sądzę że około 12 zł bo lakiery z tej firmy jakoś strasznie drogie nie są. Ale ten warto kupić bo jest o wiele lepszy niż te które wymieniłam wcześniej- te też miałam okazję sprawdzić.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Specjalnie pękajace lakierki

Nitka ma rację, nie jest drogi ten lakier bo ostatnio widziałam je w drogerii całą serię i pamiętam że cena na pewno nie była wyższa niż 12 zł;) wybór kolorystyczny był też dość duży;) ja się jeszcze na taki nie skusiłam:)

Re: Specjalnie pękajace lakierki

Jeżeli chciałybyście uzyskać efekt podobny do pękającego lakieru, oczywiście nie identyczny to polecam najzwyklejsze lakiery do paznokci i tak;malujemy jako podkład jakiś kolorek, czekamy aż wyschnie i później bierzemy drugi kolor, najlepiej taki, żeby był fajny kontrast z pierwszym, wycieramy pędzelek o buteleczkę z lakierem,tak prawie do sucha, ew. przejeżdżamy pędzelkiem o kartkę papieru, żeby się upewnić, że pędzelek jest w miarę suchy i przejeżdżamy po paznokciu; tak kilka razy w różne strony:) Efekt jest podobny do pękającego a nie musimy wydawać kasy na nowe lakiery:) Polecam. Miałam chwile czasu, nudziło mi się i wymyślałam wzorki na paznokcie i tak mi jakoś wpadł do głowy pomysł na pękający niepękający lakier:P To taki mój sposób na zaoszczędzenie kasy:)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Specjalnie pękajace lakierki

W sumie świetny pomysł - trzeba wypróbować ;p

Re: Specjalnie pękajace lakierki

Jeżeli chciałybyście uzyskać efekt podobny do pękającego lakieru, oczywiście nie identyczny to polecam najzwyklejsze lakiery do paznokci i tak;malujemy jako podkład jakiś kolorek, czekamy aż wyschnie i później bierzemy drugi kolor, najlepiej taki, żeby był fajny kontrast z pierwszym, wycieramy pędzelek o buteleczkę z lakierem,tak prawie do sucha, ew. przejeżdżamy pędzelkiem o kartkę papieru, żeby się upewnić, że pędzelek jest w miarę suchy i przejeżdżamy po paznokciu; tak kilka razy w różne strony:) Efekt jest podobny do pękającego a nie musimy wydawać kasy na nowe lakiery:) Polecam. Miałam chwile czasu, nudziło mi się i wymyślałam wzorki na paznokcie i tak mi jakoś wpadł do głowy pomysł na pękający niepękający lakier:P To taki mój sposób na zaoszczędzenie kasy:)

klaudusia0807

Następnym razem zrób zdjęcia i wstaw A może zrobiłaś?

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=24823654 WYPRZEDAŻhttp://www.facebook.com/FollowTheFashion Promocje i rabatyhttps://www.facebook.com/pages/Evell-makeup-Ewelina-Wasilczyk/477883348983066http://evellmakeup.blogspot.com/

Re: Specjalnie pękajace lakierki

W sumie dobry pomysł ze zdjęciem - będziemy mogły bardziej zorientować się jak to robić ;p

Re: Specjalnie pękajace lakierki

zrobiłam, ale telefonem, więc słabo widać;/jak znajde kabel do telefonu to wstawie:)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: