SUKNIA ŚLUBNA

  • 2012-05-12, o 21:25
  • 189
  • 53 557
  • 55
  • 70

Re: SUKNIA ŚLUBNA

Faktycznie, przy takim wzroście, nie potrzebujesz wydłużania Ja mam w planach coś całkiem płaskiego, typu mięciutka balerinka. Pytanie tylko czy znajdę coś takiego w ofercie ślubnych butów

Re: SUKNIA ŚLUBNA

Ale nie uważacie, że ta suknia Ostaszewskiej, którą pokazałam, może być z lekka przykrótka?
Mnie również osobiście bardzo się podoba. Ma w sobie to coś

Re: SUKNIA ŚLUBNA

Jak dla mnie jest genialna. Tylko że jak dla mnie, tak jak wspomniałam, nie na pierwszy dzień, ale na drugi - idealna. perfekcyjna, czegoś takiego właśnie będę szukać na swój drugi dzień wesela. Gdzie takie cuda można dostać? Pewnie cena zwala z nóg:)

Re: SUKNIA ŚLUBNA

raniec wydaje mi się ze ona bedzie tak przed kolana troche to nie bedzie za krotka:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: SUKNIA ŚLUBNA

A kiedy Pani Monika nam się swoją suknią pochwali? Bo my tu czekamy i czekamy....

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: SUKNIA ŚLUBNA

no właśnie, słuszna uwaga

Re: SUKNIA ŚLUBNA

o tak tak jestem za

Re: SUKNIA ŚLUBNA

Jak dla mnie jest genialna. Tylko że jak dla mnie, tak jak wspomniałam, nie na pierwszy dzień, ale na drugi - idealna. perfekcyjna, czegoś takiego właśnie będę szukać na swój drugi dzień wesela. Gdzie takie cuda można dostać? Pewnie cena zwala z nóg:)

Basiula

Suknia jest tutaj - http://www.suknie-slubne.poznan.pl/sukn ... ntica.html A o cenę sama musisz zapytać, bo nie ma nic na stronie. Nie sądzę jednak, aby była powalająca

Re: SUKNIA ŚLUBNA

O rany, sukienka jest rewelacyjna, ta góra, no to po prostu cudo , aż żałuję, że swoją kieckę już miałam

Re: SUKNIA ŚLUBNA

Rozumiem, że swoją suknię ślubną miałaś w podobnym stylu?
Bo co tutaj dużo mówić - ta jest dosyć specyficzna

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: