SUKNIA ŚLUBNA

  • 2012-05-12, o 21:25
  • 189
  • 53 493
  • 55
  • 70

Re: SUKNIA ŚLUBNA

To zależy od budowy sukni. Moja koleżanka miała mnóstwo dziwnych drutów, które niszczyły jej możliwości ruchowe Kiedy pod swoim weselu zdjęła suknię, to odetchnęła z ulgą. Coś w tym jest

Re: SUKNIA ŚLUBNA

Te druty to faktycznie masakra. A w ramach odkryć - moja koleżanka po weselu odkryła, że w jej sukni ślubnej pozostały jeszcze szpilki. Tak się krawcowej zapomniało, a do nieszczęścia bardzo niedaleko ;/

Re: SUKNIA ŚLUBNA

Moja suknia mimo, ze nie była z tych \'lekkich" tylko taka coś na zasadzie literki A była dość wygodna. Wiadomo, ze nie czułam sie w niej jak w jeansach ale nie mogę narzekać, ze była niewygodna. Moim zdaniem dużo zależy od uszycia dlatego warto zamówić suknię w jakimś dobrym salonie i uszyć na wymiar:)

Re: SUKNIA ŚLUBNA

Hej, faktycznie wiele zależy od krawcowej. Ja miałam ogromne szczęście trafić naprawdę przypadkiem do pracowni pani Justyny Kodym. Weszłam i zostałam ) z miejsca urzeczona zarówno atmosferą miejsca, serdeczną obsługą a nade wszystko- przepięknie wykończonymi sukniami. Nasz ślub odbył się w ostatnią sobotę, a najmilsza "recenzja" padła z ust moich kochanych dziewczynek- trzy i czteroletniej "ciocia wyglądała piękniej niż Śnieżka" " mamo, widziałam księżniczkę " i tego Wam wszystkim życzę- czujcie się wyjątkowo w dniu Waszego ślubu. Ja ze swej strony dziękuję p. Justynie (ma pracownię w Piasecznie) że pomogła mi poczuć się wyjątkowo.

Re: SUKNIA ŚLUBNA

Fajny nowy projekt, zobaczcie.
I jak? Pasuje wam na wesele?

http://www.suknie-slubne.poznan.pl/img/suknia-slubna-avantica-1.jpg

Re: SUKNIA ŚLUBNA

Ładna ta suknia ślubna,ja sama keidys planuje ubrac sie w krótsza suknie ślubną :) . Ja planuje miec suknie krotsza z przodu a dłuzsza z tyłu i ażurowe kozaczki

Re: SUKNIA ŚLUBNA

Fajny nowy projekt, zobaczcie.
I jak? Pasuje wam na wesele?

http://www.suknie-slubne.poznan.pl/img/suknia-slubna-avantica-1.jpg

raniec

Cudna, przepiękna, urocza, zjawiskowa, powalająca! Ale w beżu i na drugi dzień. Jestem zwolenniczką tradycyjnej, długiej, białej sukni w Dniu Ślubu. Ale naprawdę przepiękny projekt.
Jestem właśnie w trakcie wyboru, niczego jeszcze nie przymierzałam, więc nie wiem w czym czuła bym się i wyglądała dobrze (niestety mam taką figurę, że na pewno będę miała ograniczony wybór fasonów) ale mnie się podoba coś takiego:

Z naciskiem na drugą, bo pierwsza, choć piękna, obawiam się że wyglądać będzie tak pięknie tylko na dziewczynie tak smukłej w talii jak owa modelka, niestety mnie daleko
A troszkę zbaczając z tematu, powiedzcie mi dziewczyny, czy któraś brała ślub na płaskich bucikach, czy raczej królują szpile? :>

Re: SUKNIA ŚLUBNA

kuzynka moja miała na obcasie troszke grubszym nie szpilka tak okolo 4 cm bo pan młody prawie rowny z nia był

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: SUKNIA ŚLUBNA

no właśnie mój Pan Młody jest nawet troszkę ode mnie niższy. No, na boso jesteśmy tacy sami:) Na co dzień więc oduczyłam się szpilek, do ślubu też planuję iść w balerince. Nie wiem czy po tylu latach szpilkowego odwyku wytrzymałabym na nich choć pół godziny.

Re: SUKNIA ŚLUBNA

Basiula ja na swój ślub tez planuje zalozyc cos na niskim grzybku mimo ze moj partner jest o 10 cm wyzszy, ale ja cenie sobie wygode i nigdy nie lubilam wysokiego obcasu a tym bardziej ze ja w ogole wysoka jestem 175 cm, wiec nie chce wygladac jak zyrafa heheh

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: