SUKNIA ŚLUBNA

  • 2012-05-12, o 21:25
  • 189
  • 53 548
  • 55
  • 70

SUKNIA ŚLUBNA

Cześć dziewczyny.
Chyba nie chcący wpisałam ten wątek w strefie ladymakeup, więc przeniosłam go tu...i ponawiam

Zwracam się do Was, bo poralom w stylu "wesele.radom.pl" itp. nie ufam - firmy, które same o sobie wpisują pozytywy jest tyle, że aż bije po oczach
Za około rok biorę ślub i mam lekki dylemat w związku z sukienką...
Jeśli macie jakiś dobry ADRES salonu bądź pracowni,a może macie takie cudo do sprzedania, to proszę - dajcie znać.
W grę wchodzą miasta: Radom i wszystkie miasta do okoła, czyli: Kielce, Lublin, Łódź i Warszawa.
Nie mam jeszcze sprecyzowanej "wizji" sukienki i w sumie o gustach nie powinno się dyskutować, ale podobają mi się tzw. syrenki.
Co jeszcze?
Nie lubie dużej ilości błysku, dżetów, kwiatków - jednym słowem pstrokacizny.
Wiec powinna być matowa, dość skromna, z klasą, sexi i taka żeby wszystkim gościom szczęki opadły!
Ostatni krzyk mody, to podobno wstawki z czarnej koronki, lub białe piórka marabuta...
Pozdrawiam.

Re: SUKNIA ŚLUBNA

ja proponuję przeszukać allegro , stworzyć wizję idealnej sukni,i zgłosić pomysł do jakiejś dobrej pracowni.

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: SUKNIA ŚLUBNA

najlepiej pooglądaj jakieś suknie może w niektórych spodobają ci się jakieś detale lub np. materiał .. a nóż, widelec będzie je można je połączyć w śliczną suknię

Re: SUKNIA ŚLUBNA

Polecam firmę SARAH:) sama kupowałam od nich suknie,szyją na miarę,jest możliwość różnych przeróbek,można np.z dwóch różnych sukien stworzyć jedną,swoją,można dodawać swoje dodatki,jak dla mnie to był strzał w dziesiątkę:) Ja byłam w salonie w Jastrzębiu-Zdrój,nie miałam żadnych zastrzeżeń co do Pani sprzedającej,sporo poradziła i omówiła co i jak. Na suknie czekałam 3 miesiące,to taki minimum w szyciu na miarę. Byłam bardzo zadowolona.
To model mojej sukni: http://www.sarah.com.pl/oferta_szczegol ... 15&start=0

Re: SUKNIA ŚLUBNA

śliczna ta suknia

Re: SUKNIA ŚLUBNA

Tak. I natym portalu znalazłam taką fajną plisowaną.
Ile wcześniej trzeba zacząć szukać sukienki?
A wiecie może coś o salonie w WESOŁEJ POD WARSZAWĄ?

Re: SUKNIA ŚLUBNA

ja niestety nie mogę odpowiedzieć na to pytanie ponieważ nie dość że jestem z okolic Krakowa, to jeszcze do ślubu i narzeczeństwa tak mi się nie śpieszy .. mam jeszcze czas

Re: SUKNIA ŚLUBNA

Suknie powinno się zacząć szukać ok.pół roku wcześniej,gdyż niektóre salony na uszycie suknie właśnie tyle czasu potrzebują. Ja moją miałam uszytą w 3miesiące,ale to też zależy od salonu.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: SUKNIA ŚLUBNA

Pomogłabym ale tylko na dolnymśląsku, mam namiar na dobrą pracownię.

Re: SUKNIA ŚLUBNA

Ojjjj na Dolnymśląsku to tochę za daleko.
Tak myślę o Łodzi, bo to przecież polska stolica krawiectwa... A może któraś z Was jest z Łodzi?

Re: SUKNIA ŚLUBNA

Ja od dwóch lat mieszkam w Poznaniu, ale mieszkałam w Łodzi przez 4 lata i zresztą pochodzę z woj. łódzkim. Suknię ślubną zamówiłam właśnie w łódzkim salonie Barbara na ul. Więckowskiego. Posiadają swoją stronę internetową, ale niestety jest tam tylko kilka starych modeli sukni, więc w sumie nie ma co oglądać (www.mojslub.pl). Ja miałam taki problem, że szukałam sukni w dużym rozmiarze i prawdę mówiąc tylko w tym salonie spotkałam się z tak fajnym podejściem do mnie - dostawałam do przymierzenia suknie, które idealnie pasowały do mojej figury i spełniały kryteria, jakie podałam na początku. Pracujące tam panie były wspaniałe. Na dodatek utargowałam na sukni 200 zł Salon posiada też własny komis, więc można później skorzystać.

Generalnie przymierzałam suknie w kilku salonach na ul. Jaracza. W salonie Najna też była miła obsługa i spory wybór. Najgorzej wspominam salon Kamea, w którym spotkałam się z dyskryminacją dot. mojej wagi, tzn. z wielkim fochem dostałam do przymierzenia jedną suknię, ale od razu zaznaczono bardzo niemiłym tonem, że nie mam co się łudzić na tę suknię, bo nie zdążą mi jej uszyć i za późno się obudziłam...

A jeśli chodzi o szycie sukni, to w Łodzi w większości dobrych salonów trzeba czekać na suknię 4-6 miesięcy. Nie ma więc po co zwlekać, bo może być za późno. Ja wybrałam się na ostatnią chwilę, bo nie planowałam zamawiać sukni w salonie, chciałam tylko poprzymierzać różne fasony i na podstawie tego wybrać dla siebie jakąś tanią kieckę z allegro. Ale gdy przymierzyłam TĘ suknię, od razu się zakochałam... I na szczęście Barbara zdążyła mi ją uszyć

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: