Przebarwienia na płytce paznokci

  • 2011-09-30, o 20:09
  • 46
  • 22 444
  • 30
  • 36

Re: Przebarwienia na płytce paznokci

juz nie mam z tym problemu

odżywka 8w1 Eveline albo cytryna

żółte I zielone od lakierów się robią

Re: Przebarwienia na płytce paznokci

Nakładaj bazę pod lakier, wtedy unikniesz przebarwień :)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Przebarwienia na płytce paznokci

Myślę, że baza pod lakier w postaci dobrej odżywki jest dobrym zabezpieczeniem przed tego typu niespodziankami - polecam Diamond Hardener z firmy Golden Rose. Nie ma w swoim składzie toluenu i formaldehydu, ani jego pochodnych, a to właśnie obecność tych składników powoduje alergie, a u niektórych także to, że odżywki do paznokci zamiast je wzmacniać, doprowadzają je do katastroficznego stanu.

Formaldehyd w odżywce do paznokci działa silnie toksycznie i dlatego płytka paznokciowa twardnieje, jest to reakcja obronna - w efekcie u niektórych powoduje to mocne paznokcie, ale niestety pewnym osobom szkodzi do tego stopnia, że organizm nie jest w stanie się przed tym obronić i paznokcie zaczynają się rozdwajać, łamać etc. Mi takie odżywki krzywdy nie robią, ale i tak wolę zarówno odżywki jak i lakiery bez formaldehydu i toluenu.

Jana

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Przebarwienia na płytce paznokci

koniecznie baza pod lakier

Re: Przebarwienia na płytce paznokci

Nie zapominaj o bazie. A teraz maluj paznokcie ciemnymi kolorami tylko na bazę. Musisz przeczekać ;/

Re: Przebarwienia na płytce paznokci

Najczęściej przez lakiery

To po prostu musi samo zejść

Re: Przebarwienia na płytce paznokci

Przez lakiery tak sie dzieje

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: