Przebarwienia na płytce paznokci

  • 2011-09-30, o 20:09
  • 46
  • 22 442
  • 30
  • 36

Re: Przebarwienia na płytce paznokci

To nie jest sprawa ciemnego lakieru, predzej jego skladu, mam rozne kolory a farbuje mi plytke paznokcia tylko jeden - Versace taki zolto-zielone, a mam ciemniejsze z China Glaze, Rimmel i nie zostawiaja sladu, bardzo latwo sie zmywaja.

Re: Przebarwienia na płytce paznokci

To też prawda, niektóre ciemniejsze zostawią po sobie mniej śladu niż jakiś jasny z gorszym barwnikiem, że się tak wyrażę;). Ja tam zawsze używam pod lakiery odżywki lub zwykłego bezbarwnego lakieru, więc nie jestem w stanie określić, który z moich lakierów przebarwia płytkę

Re: Przebarwienia na płytce paznokci

Też miałam takie przebarwienia, teraz mam właśnie żółte paznokcie. Tak jak w Twoim przypadku, myślę, że też ma to związek z częstym malowaniem. Przeważnie przed malowaniem używałam bazy w postaci odżywki i dopiero później kładłam kolorowy lakier. Jednak ostatnimi czasy nie dawałam nic i widać teraz efekty - pożółkłe płytki paznokcia. Dlatego zalecam przed pomalowaniem używać bazy. Ja teraz już to wiem.! ) a żeby paznokcie odzyskały dawny kolor i blask chyba zrezygnuję na jakiś czas z kolorowych lakierów.

Re: Przebarwienia na płytce paznokci

To nie jest sprawa ciemnego lakieru, predzej jego skladu, mam rozne kolory a farbuje mi plytke paznokcia tylko jeden - Versace taki zolto-zielone, a mam ciemniejsze z China Glaze, Rimmel i nie zostawiaja sladu, bardzo latwo sie zmywaja.

megi1828

hihih mi zawsze farbuja zielone i niebieskie, nawet jasny miętowy pastelowy- a czarny nie:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Przebarwienia na płytce paznokci

Witam drogie Panie
Wiem, że zarejestrowałam się dopiero co, ale już nie mam siły i szukam pomocy. Mianowicie moje paznokcie w dłoni są w opłakanym stanie. Od połowy płytki w górę są przebarwione na ciemno. Próbowałam lakierów odżywczych do paznokci, polerek, ale nie wiele to daje. Wydaje mi się, że to od ciągłego malowania (rzadko kiedy mam niewymalowane ) ciemnymi lakierami, ale pewna nie jestem możecie mi coś doradzić ? może coś w aptece do paznokci przebarwionych kupię?

Kinia

Czy chorujesz na coś? To co opisałaś nazywa się Lindsay\'s Nails albo Half and Half Nails i jest objawem Przewlekłej Niewydolności Nerek. Paznokcie są przebarwione od połowy, dół jest różowy albo blady, a góra paznokcia żółtawa, brązowawa, najczęściej w proporcjach 50/50, granica pomiędzy dwoma kolorami jest dość dobrze widoczna. Dotyka to paznokci dłoni, ale nie stóp. Też myślałam, że to od ciągłego malowania paznokci. Polecam sprawdzić stężenie kreatyniny i mocznika w osoczu, oraz poziom amylazy w moczu porannym.

Re: Przebarwienia na płytce paznokci

ja kiedys miałam niewielkie przebarwienia jak uzywałam ciemniejszych  i jaskrawszych lakierów ,teraz nude i nie mam takiego problemu ,chociaz przebarwienia moga być tez powodem ze ja bardzo często malowałam paznokcie nie dawając im nawet 2 tyg przerwy odpocząć

Re: Przebarwienia na płytce paznokci

Ja także miałam kiedyś przebarwienia na paznokciach od lakierów ale zaczęłam nakładać baze pod lakier i wszystko było ok ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Przebarwienia na płytce paznokci

ja kiedys miałam przebarwienia jak uzywalam ciemnych kolorów i jak długo malowałam paznokcie nie dając im odpocząc

Re: Przebarwienia na płytce paznokci

Sok z cytryny moze pomóc w walce z przebarwieniami. Polecam stosowanie pod lakier bazy - odzywki, która ochroni płytke przed zabarwieniem. :-)

Re: Przebarwienia na płytce paznokci

Tak jak wczesniej dziewczyny pisały, przebarwienia są od ciemnych lakierow. Najlepiej przed nałozeniem lakieru nałozyc baze i bedzie ok
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: