Produkty Zoeva godne uwagi

  • 2015-07-15, o 10:14
  • 66
  • 26 474
  • 34
  • 44

Produkty Zoeva godne uwagi

Które modele pędzli polecacie szczególnie takie, które u Was się sprawdziły? A może trafił w Wasze ręce p.ędzlek, który okazał się bublem? To samo dotyczy kosmetyków kolorowych.

Zastanawiam się nad  ich paletkami do makijażu oczu, zwłaszcza Naturally Yours i Rose Golden. Którą polecacie?

 

Ja osobiście polecam pędzel 110 FAce Shape i 227 pędzelek do blendowania. Już nie wyobrażam sobie bez nich wykonywania makijażu. 

Re: Produkty Zoeva godne uwagi

Ja nie miałam żadnych pędzli, ale słyszałam dużo dobrych opinii jeśli chodzi o pędzle Zoeva i chętnie poczytam opinie innych dziewczyn na temat tych pędzli bo aktualnie układam swoją kolekcję pędzli :) 

Re: Produkty Zoeva godne uwagi

ja również czytalam duzo pochlebnych opinii o tych pędzlach moze w najblizszej przyszłości zakupie sobie kilka z tej firmy choć zastanawiam się czy sigma czy zoeva ,

Re: Produkty Zoeva godne uwagi

Polecam szczególnie mój ukochany 104 do podkładu. Jest mięciutki, bardzo przyjemny dla skóry. W porównaniu z H50 z Hakuro mogę powiedzieć, że zużywa mniej podkładku dając ten sam, jeżeli nie lepszy poziom krycia, fajnie się nim pracuje, bo można ładnie zespolić cały makijaż bazowy. Poza tym uwielbiam pędzle do cieni, chyba wszystkie, bo nie potrafiłabym się zdecydować na jeden i 312 do kresek. To pędzel skośny ścięty, ale ma nietypowy kształt, włosie jest tej samej długości co w normalnych pędzlach tego typu, jest oczywiście wąski, precyzyjny, ale o połowę krótrzy, mówię tu o samej skówce pędzla, przez co można na prawdę prezycyjnie nałożyć eyeliner. Cieni jeszcze nie miałam, chociaż tak się do nich przymierzam i przymierzam już od jakiegoś czasu. :P

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Produkty Zoeva godne uwagi

Ja mam pędzle do oczu 231 i 224 świetne są. Włosie po praniu idealnie się trzyma nic się nie rozczapierza, jest milkutkie i bialutkie bardzo polecam.

Mam też 122 do różu w kremie tak samo genialny pędzel nie porównywalne włosie z żadnym innym. Bardzo polecam.

Paletę cieni mam Zoeva Rodeo Belle ale stosunkowo rzadko się nią maluję i obecnie chcę sprzedać ( te kolory jednak mi nie pasują:P) jakościowo też super.

 

Mój wątek z makijażami:) Zapraszam do oglądania!https://www.ladymakeup.pl/forum/p33339.html#p33339  Mój Instagram:https://www.instagram.com/estera_makeup/ 

Re: Produkty Zoeva godne uwagi

Tak, właśnie trzeba się zastanowić nad kolorystyką paletek, by później potem bezczynnie nie leżały.

 

A co do jakości pędzli, to jestem bardzo zadowolona jak na razie - te dwa, które mam spisują się na medal. 227 przepięknie rozciera cienie, a 110 używam do nakładania rozświetlacza lubi bo konturowania, ugruntowania korektora pod oczami. Jak nie mam aktualnie czystego pędzla do korektora, to i korektor nim nakładam i robi to świetnie.

Jeszcze strasznie mnie kusi pędzel do brwi 322 Brow Line, ale jego chciałąm do malowania kresek cieniem czy eyelinerem, 226 Smudger - jak łatwo można się domyśleć do smużenia i 230 Luxe Pencil - ołówkowy zakończony szpicem.

Jak dla mnie ceny Sigmy są odpycjhające. CZy to pędzli pojedyńczych czy zestawów - jakiś kosmos. 

Re: Produkty Zoeva godne uwagi

Ostatnio widziałam w jednej z drogerii kilka modeli pędzli zoeva, byłam bardzo zaskoczona. W porówaniu do Hakuro, czy Maestro są dość niewielkie i pięknie wykonane. Prezentują się zupełnie inaczej, niż je sobie wyobrażałam. Sądzę, że w końcu się na się skuszę.

Re: Produkty Zoeva godne uwagi

Ostatnio widziałam w jednej z drogerii kilka modeli pędzli zoeva, byłam bardzo zaskoczona. W porówaniu do Hakuro, czy Maestro są dość niewielkie i pięknie wykonane. Prezentują się zupełnie inaczej, niż je sobie wyobrażałam. Sądzę, że w końcu się na się skuszę.

2015-07-26 21:47:31 autor Olcia37

 

Stacjonarnie w Polsce je widziałaś? a zdradzisz gdzie? :)

Mój wątek z makijażami:) Zapraszam do oglądania!https://www.ladymakeup.pl/forum/p33339.html#p33339  Mój Instagram:https://www.instagram.com/estera_makeup/ 

Re: Produkty Zoeva godne uwagi

Cudowne są kredki! Szczególnie Mr Marvelous :)

Re: Produkty Zoeva godne uwagi

Ostatnio widziałam w jednej z drogerii kilka modeli pędzli zoeva, byłam bardzo zaskoczona. W porówaniu do Hakuro, czy Maestro są dość niewielkie i pięknie wykonane. Prezentują się zupełnie inaczej, niż je sobie wyobrażałam. Sądzę, że w końcu się na się skuszę.

2015-07-26 21:47:31 autor Olcia37

 

Stacjonarnie w Polsce je widziałaś? a zdradzisz gdzie? :)

2015-07-30 22:19:13 autor Magnetic91

Widziałam je w drogerii Pigment w Krakowie na ul. Dlugiej. Są tam pędzle Hakuro, Maestro, MUR, Annebelle Minerals, niektóre modele Zoevy i inne. Do tego produkty The Balm, Sleek i wiele, wiele innych, których raczej nie można dostać w innych drogeriach.

Re: Produkty Zoeva godne uwagi

O kurcze, to koniecznie muszę do tej drogerii zajrzeć :) A ceny dużo różnią sie od tych w sklepach internetowych? :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: