Produkty Zoeva godne uwagi

  • 2015-07-15, o 10:14
  • 66
  • 26 470
  • 34
  • 44

Re: Produkty Zoeva godne uwagi

Nie, są bardzo podbne, np. produkty MUR są dokładnie w tych samych cenach. Ciężko jest wyjść stamtąd z pystymi rękami :D jedyną wadą jest to, że zawsze panuje tam straszny ruch. Polecam też drogerię Kosmyk, ona również znajduje się na ul. Długiej, podobny asortyment.

Re: Produkty Zoeva godne uwagi

warto zapamiętac adres ,ja chętnie przez zakupem bym je sobie obejrzała

Re: Produkty Zoeva godne uwagi

Nie, są bardzo podbne, np. produkty MUR są dokładnie w tych samych cenach. Ciężko jest wyjść stamtąd z pystymi rękami :D jedyną wadą jest to, że zawsze panuje tam straszny ruch. Polecam też drogerię Kosmyk, ona również znajduje się na ul. Długiej, podobny asortyment.

2015-08-03 20:08:44 autor Olcia37

Drogerię Kosmyk mam blisko siebie i bardzo często chodzę :) 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Produkty Zoeva godne uwagi

zazdroszczę że masz blisko

Re: Produkty Zoeva godne uwagi

Tak właściwie to mam na wyciągnięcie ręki aż 3 drogerie Kosmyk i z tego się bardzo cieszę, ale za to mam dość daleko do Natury, Sephory, Douglasa i innych tego typu :)

Re: Produkty Zoeva godne uwagi

Naoglądałam się recenzji o paletce naturally yours i musze powiedzieć że mam na nią nieziemską ochotę. Wygląda na to, że skuszę się także na kilka pędzelków

Re: Produkty Zoeva godne uwagi

No coś Ty ... to super.. szkoda tylko, ze mieszkam tak daleko od Krakowa :(

Mój wątek z makijażami:) Zapraszam do oglądania!https://www.ladymakeup.pl/forum/p33339.html#p33339  Mój Instagram:https://www.instagram.com/estera_makeup/ 

Re: Produkty Zoeva godne uwagi

Jeśli chodzi o Zoevę, to na pewno mogę polecić paletki cieni oraz kredki. Pędzle, które mam, też sprawdzają się bardzo dobrze.

Re: Produkty Zoeva godne uwagi

chetnie zakupiłabym pedzle z tej firmy ale śa dla mnie za drogie

Re: Produkty Zoeva godne uwagi

Ja zazwyczaj kupuję pędzle na sztuki, bo wtedy skompletuję taki zestaw, który będzie mi służył, bez potrzebnego walania się niektórych modeli po kątach. To zajmiewięcej czasu, ale co miesiąc można zakupić 1,2 pędzle i po kilku miesiącach ma się już pokaźną i przede wszystkim potrzebną ilość. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: