Paleta magnetyczna na cienie i nie tylko

  • 2015-12-28, o 20:18
  • 35
  • 13 523
  • 20
  • 25

Paleta magnetyczna na cienie i nie tylko

Cześć Dziewczyny!

Chciałabym Wam polecić coś, o czym sama jeszcze ok. rok temu nie wiedziałam, a teraz nie wyobrażam sobie bez tego mojej toaletki, a mianowicie - paletę magnetyczną dającą możliwość swobodnego i dowolnego komponowania i rozmieszczania kosmetyków typu:

 

cienie do powiek,

pudry w kamieniu,

podkłady,

róże w kamieniu,

wkłady z pomadkami do ust,

błyszczyki do ust,

rozświetlacze,

bronzery,

perfumy w kremie, 

korektory w kremie,

cienie do brwi,

wosk do brwi,

 

czyli niemalże wszystkie kosmetyki :)

 

Ja dotąd w swojej palecie magnetycznej mam przede wszystkim cienie do oczu, cień do brwi, róże, rozświetlacz, pudry i bronzer - tyle kosmetyków w jednym miejscu to dla mnie idealne rozwiązanie. Wybierając się w podróż zabieram ze sobą tylko paletę i kilka innych rzeczy i mam już wszystko, czego będzie mi potrzeba.

 

Wiele produktów mam z Inglota, bo on ma wyjątkowo duży wybór produktów we wkładach, ale niektóre (innych firm) przeniosłam z oryginalnych opakowań do palety.

 

Moja paleta to GlamBox z przezroczystą górną ,,pokrywą", dzięki czemu widzę, co mam w środku. Plusem takiego rozwiązania jest też to, że można tak poukładać produkty, żeby sobie nie ,,przeszkadzały", tzn. np. pudry obok cielistych cieni do oczu, a nie tak, jak jest nieraz w różnych kompaktowych zestawach, obok bronzera, który później pyli na inne jaśniejsze produkty.

 

To fantastyczne rozwiązanie - serdecznie Wam je polecam, zwłaszcza osobom, które lubią mieć wszystko w jednym miejscu, otwieranie kolejnych opakowań, pudełeczek i buteleczek po to, bo skorzystać z pojedynczego kosmetyku uważają za stratę czasu, a zwłaszcza, gdy nie mamy go za wiele. 

 

Ciekawa jestem, jakie są spostrzeżenia innych posiadających takie palety? Czy możecie polecić jakieś inne firmy, poza wspomnianym Inglotem, które produkują dobrej jakości kosmetyki we wkładach?

 

 

 

 

 

Jana

Re: Paleta magnetyczna na cienie i nie tylko

Tak te paletki magnetyczne z Inglota są świetne ;)

Re: Paleta magnetyczna na cienie i nie tylko

Sporo dobrego czytałam O palecie z Vipery, podobno jeat lepsza oś tej z Inglota

Re: Paleta magnetyczna na cienie i nie tylko

super sa te paletki. mozna samemu sobie skompletowac cienie itp

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Paleta magnetyczna na cienie i nie tylko

Rowniez lubie te paletki z Inglota, jesli chodzi o wkłady to przenosze do paletki rowniez cienie KIKO

Re: Paleta magnetyczna na cienie i nie tylko

Rowniez lubie te paletki z Inglota, jesli chodzi o wkłady to przenosze do paletki rowniez cienie KIKO

2016-01-03 15:01:19 autor waterandwine

O, wiedziałam tylko, że do okrągłych paletek pasują też, oprócz Inglota, cienie z KOBO. Masz na myśli okrągłe wkłady? Jeśli potrzebujesz to mam na wymianę paletkę z Inglota na 10 okrągłych cieni, w bardzo dobrym stanie, krótko używana. Zaraz po niej kupiłam GlamBox, a że wszystko mi się w nim zmieściło, to tej już nie używam.

Jana

Re: Paleta magnetyczna na cienie i nie tylko

również lubię sobie sama komponować palety :)

Re: Paleta magnetyczna na cienie i nie tylko

ja juz od dawna sama sobie komponuje paletki bo wiem przynajmniej że wszystkie kolory jakie mam 100 % mi się podobają i je wszystkie zużyję

Re: Paleta magnetyczna na cienie i nie tylko

Dokładnie tak - w 100% spersonalizowana paleta kolorów :D

Jana

Re: Paleta magnetyczna na cienie i nie tylko

Ja tez tak robię. Zamierzam kupic kilka kolejnych paletek, bo w mojej już się nie mieszczą moje cienie :)

Re: Paleta magnetyczna na cienie i nie tylko

Muszę wreszcie zakupić paletę magnetyczną Glambox.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: