Paleta magnetyczna na cienie i nie tylko

  • 2015-12-28, o 20:18
  • 35
  • 13 498
  • 20
  • 25

Re: Paleta magnetyczna na cienie i nie tylko

Podobno te magnetyczne są świetne

2016-01-24 00:00:20 autor Klaudiamala

Zgadzam się - GlamBox jest właśnie paletą magnetyczną bez gotowych przegródek, więc jest bardzo wygodny w użyciu. Fajne jest też to, że coraz wiecej firm produkuje produkty we wkładach.

Jana

Re: Paleta magnetyczna na cienie i nie tylko

ja posiadam białą paletę z inflota flexi chyba tak się nazywa, wszystkie cienie jakie kupuje nawet jeśli w paletkach to przekładam je do niej. wolę mieć wszystko w jednym miejscu, zastanawiam się nad przełożeniem koncówek wszystkich pomadek jakie mam i próbek do takiej paletki zebym widziała od razu wszystkie mozliwości jakie mam bo nie zawsze wszystko się pamięta :) 

Re: Paleta magnetyczna na cienie i nie tylko

ja posiadam białą paletę z inflota flexi chyba tak się nazywa, wszystkie cienie jakie kupuje nawet jeśli w paletkach to przekładam je do niej. wolę mieć wszystko w jednym miejscu, zastanawiam się nad przełożeniem koncówek wszystkich pomadek jakie mam i próbek do takiej paletki zebym widziała od razu wszystkie mozliwości jakie mam bo nie zawsze wszystko się pamięta :) 

2016-01-27 15:01:52 autor ulu

Słyszałam, że z Inglota rzeczywiście są świetne, sama miałam kupić i pewnie niedługo się skuszę. :)

Re: Paleta magnetyczna na cienie i nie tylko

ja posiadam białą paletę z inflota flexi chyba tak się nazywa, wszystkie cienie jakie kupuje nawet jeśli w paletkach to przekładam je do niej. wolę mieć wszystko w jednym miejscu, zastanawiam się nad przełożeniem koncówek wszystkich pomadek jakie mam i próbek do takiej paletki zebym widziała od razu wszystkie mozliwości jakie mam bo nie zawsze wszystko się pamięta :) 

2016-01-27 15:01:52 autor ulu

Ja również, nawet jeśli kupię pojedynczy cień w opakowaniu, od razu przekładam go do palety. Świetny pomysł z tymi pomadkami!

Jana

Re: Paleta magnetyczna na cienie i nie tylko

nie mam takiej

Re: Paleta magnetyczna na cienie i nie tylko

Moją właśnie pralka zrzuciła na podłogę podczas wirowania. W efekcie 4 cienie roztrzaskane i uszkodzone zamkniecie od paletki - pękła akurat w tym miejscu :(

Jana

Z inglota

Nie wiem co to.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Paleta magnetyczna na cienie i nie tylko

Z inglota

Re: Paleta magnetyczna na cienie i nie tylko

nie miałam

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: