Paleta magnetyczna na cienie i nie tylko

  • 2015-12-28, o 20:18
  • 35
  • 13 496
  • 20
  • 25

Re: Paleta magnetyczna na cienie i nie tylko

ja posiadam białą paletę z inflota flexi chyba tak się nazywa, wszystkie cienie jakie kupuje nawet jeśli w paletkach to przekładam je do niej. wolę mieć wszystko w jednym miejscu, zastanawiam się nad przełożeniem koncówek wszystkich pomadek jakie mam i próbek do takiej paletki zebym widziała od razu wszystkie mozliwości jakie mam bo nie zawsze wszystko się pamięta :) 

2016-01-27 15:01:52 autor ulu

Zachęcona tą podpowiedzią przełożyłam do magnetycznego wkładu resztkę jednej z ulubionych pomadek - po raz pierwszy przekonałam się, jak wiele produktu jest ukryte wewnątrz. To świetny pomysł, bardzo dobrze się sprawdza - teraz już mam naprawdę niemal wszystko w jednym miejscu :)

Jana

też polecam Glam

Re: Paleta magnetyczna na cienie i nie tylko

Ja ostatnio kupiłam paletę magnetyczną firmy GLOWMAGNETIC , oni ogłaszają sie na fejsie , co prawda wcześniej o nich nie słyszałam , ale na forach mocno polecają tą firmę . Mają przepiękne kolory brokaty , hologramy i kupę innych, oczopląsu można dostać ;) ,no i różne rozmiary.Jak chcecie to możecie sobie wejść do ich sklepu na fejsie,Ja osobiście jestem bardzo zadowolona, paleta estetycznie wykończona,  no i ten holoooo,...cudnie sie mieni .Jak któraś chce zobaczyć to mogę wrzucić fotkę real z moimi cieniami ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Paleta magnetyczna na cienie i nie tylko

Moja paletka :) uwielbiam ją 

Re: Paleta magnetyczna na cienie i nie tylko

Tak te paletki magnetyczne z Inglota są świetne

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: