Nasze zwierzaki :>

  • 2011-10-25, o 02:37
  • 152
  • 46 537
  • 44
  • 61

Re: Nasze zwierzaki :>

Nie moja ale musicie to zobaczyc - foczka Ania znaleziona na kolobrzeskiej plazy:

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... 1FTysi-bG0

Re: Nasze zwierzaki :>

Świetna ta foczka Wydaje się być bardzo przyjazna. Chociaż momentami miałam wrażenie, że jest też bardzo zmarznięta. Co gorsza, znając siebie, pewnie bym zamiast filmować próbowała podejść i ją pogłaskać

Re: Nasze zwierzaki :>

To nie ja filmowalam . Foczka juz jest zaobraczkowana i przebywa w fokarium na Helu. Od dziecka marzylam zeby dac foczce buzi, a wszyscy sie dziwili i powtarzali "wiesz jak taka foka smierdzi? " a mnie to jakos nie odstraszalo.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Nasze zwierzaki :>

Ja nie mam zdjęcia mojego miśka, ale łatwo go sobie wyobrazić, czarny, puchaty kundelek z dużym pyskiem, sterczącymi uszami i ogonem, wielkośc mniej wiecej do kolan :0 słodziak i tyle

Re: Nasze zwierzaki :>

Niestety brak fotek, ale mam 2 kotki + ich mama no i jamniczek a najlepsze w tym wszystkim jest to że się strasznie kochaja, nic nie przeszkadzają nie walczą ze sobą tak jak śliczna rodzinka

Re: Nasze zwierzaki :>

Mój Staś.

2013-01-11 13:59:17 autor pyśka15

 

Słodziak ;)

Re: Nasze zwierzaki :>

piesek rzeczywiście słodki ,a żeby było troszke równowagi wysle zdjęcie mojej Malwinki.

Re: Nasze zwierzaki :>

Jak na ogół za kotami nie przepadam tak Malwinka nieziemsko mi się podoba :)

Re: Nasze zwierzaki :>

powiem Ci że ja również kiedys za kotami nie przepadałam ale teraz się troche to zmienilo ,przygarnęłam ją kiedyś jak leżała pod drzewem i miała w jednym miejscu futerko wyrwane ,chyba jakis pies jej to zrobił albo przechodziła gdzieś i sobie sama zaczepiła ,juz myślałam że jej nie odrośnie bo nie miała w tym miejscu wogóle sierści ale odrosła. teraz jest kochana a jaki pieszczoch ,choc i tak bardziej wole psiaki.

Re: Nasze zwierzaki :>

Ja jestem ogromną psiarą, w domu mam kilka psów, zdjęcia dwóch są gdzieś wcześniej, teraz mam kolejne dwa. Ogólnie kocham psy i każdego, który chodzi biedny po ulicy bym przygarnęła. Największa złość mnie bierze kiedy ktoś nie ma szacunku do zwierząt.. ostatnio mój kuzyn znalazł psa zamkniętego w worku na śmietniku, w dodatku była to suczka, która lada dzień miała mieć szczeniaki.. przygarnął ją do siebie i teraz ma 4 pieski.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: