Najlepsze Roze do policzkow TrwaleNiePodreslajaceNiedoskonal

  • 2011-09-02, o 01:10
  • 55
  • 20 452
  • 28
  • 44

Re: Najlepsze Roze do policzkow TrwaleNiePodreslajaceNiedosk

Masz ciemniejsza karnacje:) ja jestem blada naturalna blondynka:) taka raczej slowianska i laem brązowy a zimą raczsj neon roż albo brzoskwinia:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Najlepsze Roze do policzkow TrwaleNiePodreslajaceNiedosk

No własnie dlatego nie ma reguły w jakiej porze roku jaki róż, bo to zależy od upodobania i koloru skóry, a nawet włosów.

Re: Najlepsze Roze do policzkow TrwaleNiePodreslajaceNiedosk

Jako makijażysta,który miał okazję pracować na setkach kosmetyków szczerze polecam róże chanel.Co prawda cena jest dość wysoka,ale róż to kosmetyk,który nie schodzi nam szybko a potrafi dać piorunujący efekt.Także szczerze polecam przyjrzenie się kosmetykowi tej firmy.

stemple

Re: Najlepsze Roze do policzkow TrwaleNiePodreslajaceNiedosk

Dzięki dziewczyny za rady , myślę w takim razie że dobrym rozwiązaniem jest mieć róże lśniące bo idealnie będą pasować do brązów i brzoskwiń a drugi matowy w kolorze fuksji lub pudrowego różu, dlatego muszę w końcu w nie zainwestować więc pędzę na zakupy:)

Re: Najlepsze Roze do policzkow TrwaleNiePodreslajaceNiedosk

Bourjois, Sleek, Gosh (puder matowy brązujący w orzechowym odcieniu). Bardziej stawiam na brzoskwiniową/koralową/brązową kolorystykę. Nie lubię tandetnego odcienia różu...

Dobry wygląd jest wyrazem szacunku dla innych, a przede wszystkim dla nas samych.

Re: Najlepsze Roze do policzkow TrwaleNiePodreslajaceNiedosk

Jako makijażysta,który miał okazję pracować na setkach kosmetyków szczerze polecam róże chanel.Co prawda cena jest dość wysoka,ale róż to kosmetyk,który nie schodzi nam szybko a potrafi dać piorunujący efekt.Także szczerze polecam przyjrzenie się kosmetykowi tej firmy.

igor

te roze sa super, ale zwracajcie uwage na gramature bo w niektorych krajach jest mniejsza za te sama- duza- cene!

Re: Najlepsze Roze do policzkow TrwaleNiePodreslajaceNiedosk

Dostałam w tamtym roku na urodzinki jeden własnie róż chanel i no nie wiem czy kolor być może był nietrafiony ale jakos nie przypadł mi do gustu, wole zdecydowanie ich perfumki.

Re: Najlepsze Roze do policzkow TrwaleNiePodreslajaceNiedosk

Moim faworytem jest róż mineralny Earthnicity- rewelacyjnie podkreśla kości policzkowe, nie robi żadnych paskudnych plam ale daje naturalny efekt. Naturalne składniki , trwałość i duża wydajność różu czynią go moim numerem 1.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

polecam Bourjois ;) znajdziesz również w takim odcieniu ;p

Re: Najlepsze Roze do policzkow TrwaleNiePodreslajaceNiedoskonal

Ja bardzo lubię MAC, Sleek i Bourjois ;)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: