Najlepsze Roze do policzkow TrwaleNiePodreslajaceNiedoskonal

  • 2011-09-02, o 01:10
  • 55
  • 20 451
  • 28
  • 44

Re: Najlepsze Roze do policzkow TrwaleNiePodreslajaceNiedosk

Kochane jesli chodzi o ten komstyk-roz do policzkow to nie mam niesttyty swojego ulubionego-ktory bylyby trwaly,wydajny i nie podreslal niedoskonalosci,suchych skorek itp ktory by sie nie wbijal w pory ...Ale Wy moze cos dobrego zaproponujecie? W jakiej formie roze lubicie najbardziej? i czym tak naprawde najlepiej nakladac roz na policzki, moj ulubiony kolorek z rozy to roz jasny-cukierkowy lub ciemny roz -jakby jagodowy

AiszkaArabskiSwiat

mój nr1 to róż mineralny honey z firmy Anabelle Minerals :
http://www.annabelleminerals.pl/ - rewelacja
Ja w ogóle używam kosmetyków mineralnych bo mam bardzo wrażliwą cerę i tylko te mnie nie uczulają i nie powodują pryszczy. No i używam do niego pędzla z tej samej firmy oczywiście
są świetne na lato bo się nie ścierają tak szybko , nawet na basen stosuję

Re: Najlepsze Roze do policzkow TrwaleNiePodreslajaceNiedosk

ogólnie uwielbiam kosmetyki z essence ,ale róże to jakas porażka....uzywam max factor odcien naturelle ,który nie sciera sie i trzyma caly dzien,bardzo dobrze napigmentowany..opakowanie starcza mi na jakies pol roku..

Re: Najlepsze Roze do policzkow TrwaleNiePodreslajaceNiedosk

Róż Maybelline mineral power jest cudowny. Świetnie się trzyma, calutki dzień. Ma maciupkie, niewidzialnie drobinki, które niedawno zauważyłam. Dotychczas wyglądał na matowy. Mam kolor gentle pink. Klasyczny dośc ciepły róż; nie wpadający w pomarańcz ani fiolet. Jest też dobrze napigmentowany

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Najlepsze Roze do policzkow TrwaleNiePodreslajaceNiedosk

wygląda kuszącoo

Re: Najlepsze Roze do policzkow TrwaleNiePodreslajaceNiedosk

Kolorek do zjedzenia mniam

Re: Najlepsze Roze do policzkow TrwaleNiePodreslajaceNiedosk

Uwielbiam róże sypkie, to moje najnowsze i najlepsze odkrycie, choć używam już je od jakiegoś czasu to nadal nic innego nie spotkałam godnego na zmianę, wiec pozostanę przy perłowej Ambrosi\'a Everyday minerals, choć kusi mnie na przetestowanie bardziej matowego kolorku:)

Re: Najlepsze Roze do policzkow TrwaleNiePodreslajaceNiedosk

Ja mam jeszcze z L`Oreal, Glam Bronze Minerals, Bronzing Pearls (Puder brązujący w kulkach), czasem nakladam Milani a na to lekko jeszcze bronzer a niekiedy sam bronzer. Mam odcien 102 dla brunetek, bardzo wydajny, ladnie sie naklada, nie robi plam, godny polecenia:
http://productwiki.co.uk/product-wiki-images/99992734/l39oreal-glam-bronze-mineral-bronzing-pearls-101-blonde-1474.Jpeg

Re: Najlepsze Roze do policzkow TrwaleNiePodreslajaceNiedosk

Czytałam gdzieś na forum że najlepiej róże o odcieniach różu stosować w zimie a brązy, brzoskwinie latem kiedy to twarz jest opalona, też tak uważacie?

Re: Najlepsze Roze do policzkow TrwaleNiePodreslajaceNiedosk

Czytałam gdzieś na forum że najlepiej róże o odcieniach różu stosować w zimie a brązy, brzoskwinie latem kiedy to twarz jest opalona, też tak uważacie?

Loczek24

Np ja tak nie uważam, nie ma reguły, zależy co komu pasuje.

Re: Najlepsze Roze do policzkow TrwaleNiePodreslajaceNiedosk

Ja tez nie, ja uzywam odwrotnie, zima ciemniejszy kolor, bardziej wpadajacy w braz a latem jestem zawsze mocno opalona to z kolei dla kontrastu bardziej rozowy lyb brzoskwiniowykolorek .

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: