Najlepsze Roze do policzkow TrwaleNiePodreslajaceNiedoskonal

  • 2011-09-02, o 01:10
  • 55
  • 20 429
  • 28
  • 44

Najlepsze Roze do policzkow TrwaleNiePodreslajaceNiedoskonal

Kochane jesli chodzi o ten komstyk-roz do policzkow to nie mam niesttyty swojego ulubionego-ktory bylyby trwaly,wydajny i nie podreslal niedoskonalosci,suchych skorek itp ktory by sie nie wbijal w pory ...Ale Wy moze cos dobrego zaproponujecie? W jakiej formie roze lubicie najbardziej? i czym tak naprawde najlepiej nakladac roz na policzki, moj ulubiony kolorek z rozy to roz jasny-cukierkowy lub ciemny roz -jakby jagodowy

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Najlepsze Roze do policzkow TrwaleNiePodreslajaceNiedosk

Mam pytanie jak należy nakładać róż/bronzer by podkreślić kość policzkową i wydłużyć optycznie twarz ?

Re: Najlepsze Roze do policzkow TrwaleNiePodreslajaceNiedosk

Ja najbardziej lubie kolor brzoskwiniowy a róż najlepiej nakładać, jeśli chcesz wydłużyć i wysmuklić twarz, od szczytów ucha po skosie w kierunku do brody.

Re: Najlepsze Roze do policzkow TrwaleNiePodreslajaceNiedosk

http://nudelipstick.bloog.pl/id,6259958 ... caid=6d033

www.suonko82.blogspot.it

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Najlepsze Roze do policzkow TrwaleNiePodreslajaceNiedosk

A jak w jakim kierunku konturowac twarz pociagla?(skad dokad?)

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Najlepsze Roze do policzkow TrwaleNiePodreslajaceNiedosk

mój nr 1 --->> 004 brzoskwiniowy z Astor (3kolorowy) mozna kupic go przzez allegro, w cenie do 18 zł

Re: Najlepsze Roze do policzkow TrwaleNiePodreslajaceNiedosk

Do tej pory mój nr 1 to róż Hean , piękny kolor , niesamowicie napigmentowany , idealny dla bledzioszków

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Najlepsze Roze do policzkow TrwaleNiePodreslajaceNiedosk

A jak w jakim kierunku konturowac twarz pociagla?(skad dokad?)

AiszkaArabskiSwiat

Mnóstwo tego w internecie, wystarczy trochę poszperać

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Najlepsze Roze do policzkow TrwaleNiePodreslajaceNiedosk

Ja lubię wszelkie odcienie brzoskwini mój nr 1 to róż od P. Wagner oraz te z Bourjois wypiekane

Re: Najlepsze Roze do policzkow TrwaleNiePodreslajaceNiedosk

Moj ulubiony to Milani Luminous podobny do Orgasm z Nars :

http://www.lipglossiping.com/2010/01/nars-orgasm-vs-milani-luminous-swatches/

Re: Najlepsze Roze do policzkow TrwaleNiePodreslajaceNiedosk

oczywiscie róże mineralne, la rosa, rhea, lilly lollo....a z tanszych polecam bardzo mocno duo z catrice- daje piekny satynowy efekt i jest trwaly

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: