Na co dzień :)

  • 2012-06-05, o 00:43
  • 87
  • 31 570
  • 40
  • 60

Re: Na co dzień :)

niestety nie mogłam zrobić zdjęcia swoim oczom.. nie wiem dlaczego ;(
ale znalazłam zdjęcie swoich oczu sprzed kilku, kilkuu laat! na zdjęciu jednak nie wyszły takie same, bo w rzeczywistości są ciemniejsze
PS. nie miałam gdzie dodać tego zdjęcia więc wrzuciłam tutaj

KamiluŚkaa

ale słodka dziecinka:):):):)usmiałam sie troche ,bo nie spodziewałam sie ,ze wstawisz zdjecie sprzed paru lat ,ale zawsze coś...:)

Re: Na co dzień :)

niestety nie mogłam zrobić zdjęcia swoim oczom.. nie wiem dlaczego ;(
ale znalazłam zdjęcie swoich oczu sprzed kilku, kilkuu laat! na zdjęciu jednak nie wyszły takie same, bo w rzeczywistości są ciemniejsze
PS. nie miałam gdzie dodać tego zdjęcia więc wrzuciłam tutaj

KamiluŚkaa

ale słodka dziecinka:):):):)usmiałam sie troche ,bo nie spodziewałam sie ,ze wstawisz zdjecie sprzed paru lat ,ale zawsze coś...:)

ja tez myślałam, że moje oczy nie będą aż tak złośliwe, ale są czerwone i opuchnięte i tak raczej będzie jeszcze 2 -3 miesięcy, bo to reakcja alergiczna :/

Re: Na co dzień :)

Powracam z nowym makijażem Tym razem przygotowania na halloween! Super zabawa, nie wiedziałam, że aż tak będę się cieszyć ;D Makijaż na zepsutą laleczkę. Mam nadzieję, że Wam się podoba! Co myślicie?

Re: Na co dzień :)

Laleczka masakryczna, aż się przestraszyłam!!;p super Ci wyszło, naprawdę extra!! a czym wzorowałas się? no i jak zrobiłaś tą ranę?

Re: Na co dzień :)

Stylizacja świetna! Na Halloween idealna, albo na jakąś sesję zdjęciową!

Re: Na co dzień :)

Wzorowałam się na zepsutej lalce, a że chciałam trochę drastycznie to zakończyć, dodałam "uśmieszek" Pobawiłam się płynnym lateksem i sztuczną krwią, którą ostatnio kupiłam. Chcę na halloween zrobić coś naprawdę super, więc staram się ćwiczyć Nie mogę się już doczekać!

Re: Na co dzień :)

wow! efekt jest niesamowity:) nie mogę patrzeć na takie makijaże bo od razu robi mi się słabo:) wiem, że to wszystko sztuczne ale zawsze mnie to przeraża:) no ale trzeba przyznać masz ogromny talent:)

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA:http://fashionmakeup-czarnulaxyz.blogspot.com/

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Na co dzień :)

Może dziwnie to zabrzmi, ale cieszę się, że makijaż straszy dziękuję bardzo za opinie. Chętnie postraszę jeszcze innymi pomysłami, czekam tylko na chwilę wolnego czasu

Re: Na co dzień :)

Ten makiajż na Halloween jest naprawdę extra :)

Re: Na co dzień :)

wooow :O extra ! :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: