Na co dzień :)

  • 2012-06-05, o 00:43
  • 87
  • 31 502
  • 40
  • 60

Re: Na co dzień :)

W takim razie bardzo dziękuję za tę podpowiedź! Myślę, że również będę się tak malować
Co do palety to wcześniej już wspomniana w którymś makijażu Ruby Rose 88 kolorów za 30 zł
Jeśli chodzi o usta, jakoś nie przemawiają do mnie szminki... Zazwyczaj używam tylko błyszczyka, na zdjęciach mam Vinyl Gloss z Rimmela, zwykły przezroczysty. Właściwie w mojej kosmetyczce bezbarwne błyszczyki to podstawa

pixiestrawberry

tak myslalam ze to błyszczyk..a moge zapytac o puder ,jaki uzywasz???masz piekna alabastrową cerę.. rozmarzylam sie,bo mam slabosc do jasnych cer :)

Re: Na co dzień :)

Manhattan Clearface compact powder #70 Vanilla <- najjaśniejszy odcień Mój ulubiony puder jak narazie Chociaż i tak mam niekiedy wrażenie, że jest za ciemny Ale z czystym sumieniem mogę go polecić

Re: Na co dzień :)

Super wyglądasz - niebieski do blondynek wygląda cudnie czekamy na więcej Twoich propozycji

Re: Na co dzień :)

Super wyglądasz - niebieski do blondynek wygląda cudnie czekamy na więcej Twoich propozycji

ladymakeup

dołączam się do tego Monika ma rację

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Na co dzień :)

http://www.youtube.com/watch?v=NTMRKgYHNWc
Co myślicie o tym tutorialu? Zrobiony co prawda na szybko i niestety komórką, ale mam nadzieję, że zaakceptują mój filmik ^^ Ciekawe, czy coś z tego wyjdzie

Re: Na co dzień :)

Ładną masz buzie Z resztą jak przeglądam tak forum to wszystkie jesteście śliczne Coś w tym jednak jest że polki mają sie czym pochwalić

Re: Na co dzień :)


oj zaintrygowałas mnie Kamilusko..zapamietalam ,ze w jednej z odpowiedzi ,w ktoryms z watkow ,pisalas ze sa wręcz czarne..wiec czekamy na (byc może ) makijaze z udzialem Twoich oczu..

katy24-24

makijaż raczej nie ale same oczka z miłą chęcią pokaże

Re: Na co dzień :)

niestety nie mogłam zrobić zdjęcia swoim oczom.. nie wiem dlaczego ;(
ale znalazłam zdjęcie swoich oczu sprzed kilku, kilkuu laat! na zdjęciu jednak nie wyszły takie same, bo w rzeczywistości są ciemniejsze
PS. nie miałam gdzie dodać tego zdjęcia więc wrzuciłam tutaj

Re: Na co dzień :)

niestety nie mogłam zrobić zdjęcia swoim oczom.. nie wiem dlaczego ;(
ale znalazłam zdjęcie swoich oczu sprzed kilku, kilkuu laat! na zdjęciu jednak nie wyszły takie same, bo w rzeczywistości są ciemniejsze
PS. nie miałam gdzie dodać tego zdjęcia więc wrzuciłam tutaj

KamiluŚkaa

Kochana, konieczniu wrzuć jakieś aktualne foto bo to chyba naprawdę sprzed paaaru lat ;p co do bloga - oniemiałam gdy zobaczyłam MM ;p szałowa!!! przepiękna, nie mam słów ile kosztuje u Ciebie zrobienie/zamówienie takiego cuda?

Re: Na co dzień :)

niestety nie mogłam zrobić zdjęcia swoim oczom.. nie wiem dlaczego ;(
ale znalazłam zdjęcie swoich oczu sprzed kilku, kilkuu laat! na zdjęciu jednak nie wyszły takie same, bo w rzeczywistości są ciemniejsze
PS. nie miałam gdzie dodać tego zdjęcia więc wrzuciłam tutaj

KamiluŚkaa

Kochana, konieczniu wrzuć jakieś aktualne foto bo to chyba naprawdę sprzed paaaru lat ;p co do bloga - oniemiałam gdy zobaczyłam MM ;p szałowa!!! przepiękna, nie mam słów ile kosztuje u Ciebie zrobienie/zamówienie takiego cuda?


na pewno zrobię, ale na razie moje oczy cały czas łzawią ponieważ jestem alergikiem i tak w lato bywa
dziękuję ; ** zależy to od formatu i na jak szybko chciałabyś ten rysunek więc jak coś to pisz: kama2105@interia.pl lub tutaj

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: