Na co dzień :)

  • 2012-06-05, o 00:43
  • 87
  • 31 503
  • 40
  • 60

Na co dzień :)

Cześć dziewczyny
Jestem tu nowa i mam nadzieję, że zostanę ciepło przyjęta :3
Zamieszczam tu taki codzienny makijaż, niestety niewiele widać przez moją niewydarzoną kamerkę :c
Biały cień jako podkład, trochę brązu nad załamanie powieki (powiedzmy, że smokey eyes), no i zabawa z moim ulubionym eyelinerem Wyjechałam też trochę niżej na dolnej powiece czarną kreską, bo chciałam uzyskać efekt większych oczu, ale nie za bardzo mi się to udało. Jakie macie sposoby na duże patrzadła?

Re: Na co dzień :)

Witaj fajnie, że dodałaś swój makijaż szkoda tylko, ze tak kiepsko widać może zrobisz jakieś fotki?:)

Re: Na co dzień :)

kreska:) lubię to!

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Na co dzień :)

Cześć dziewczyny
Jestem tu nowa i mam nadzieję, że zostanę ciepło przyjęta :3
Zamieszczam tu taki codzienny makijaż, niestety niewiele widać przez moją niewydarzoną kamerkę :c
Biały cień jako podkład, trochę brązu nad załamanie powieki (powiedzmy, że smokey eyes), no i zabawa z moim ulubionym eyelinerem Wyjechałam też trochę niżej na dolnej powiece czarną kreską, bo chciałam uzyskać efekt większych oczu, ale nie za bardzo mi się to udało. Jakie macie sposoby na duże patrzadła?

pixiestrawberry

Twój makijaz bardzo mi sie podoba,aczkolwiek fakt-mało co widac...jestes sliczną dziewczynąą....masz piękne usta:):):)no i widze ogromne podobieństwo do Joanny Krupy:):):)czekam na inne makijaże z Twojej strony.(cos z niebieskim )..ogólnie jak ja chce powiekszyc oko ,to na gornej powiece w centralnym punkcie daje jasniutki cien..osttatnio pokochalam jasniutki fiolet perlowy z essence i nim maluje powieki..

Re: Na co dzień :)

ja natomiast nie potrzebuję powiększenia oczu wszyscy mówią mi że zazdroszczą mi takich oczu (są duże i mają bardzo rzadki kolor)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Na co dzień :)

ja natomiast nie potrzebuję powiększenia oczu wszyscy mówią mi że zazdroszczą mi takich oczu (są duże i mają bardzo rzadki kolor)

KamiluŚkaa

To czemu jeszcze ich nie pokazalas ? Czekam na prezentacje

Re: Na co dzień :)

Katy24-24 Dziękuję bardzo! Pierwszy raz usłyszałam taki miły komplement
Gdy tylko przeczytałam Twój komentarz, od razu zabrałam się do pracy! Nie sądziłam, że do moich zielonych oczu może pasować niebieski kolor, dlatego nigdy nie próbowałam Okazało się, że przede wszystkim rewelacyjnie się czuję w jasnym kolorze, bardzo świeżo i radośnie! A efekty są takie

Re: Na co dzień :)

ja natomiast nie potrzebuję powiększenia oczu wszyscy mówią mi że zazdroszczą mi takich oczu (są duże i mają bardzo rzadki kolor)

KamiluŚkaa

To czemu jeszcze ich nie pokazalas ? Czekam na prezentacje


pewnie w najbliższym czasie zrobię zdjęcia i wrzucę choć mi wydaje się że moje oczy są przeciętne .. zwykłe brązowe. tylko tyle że troszkę większe od innych

Re: Na co dzień :)

Katy24-24 Dziękuję bardzo! Pierwszy raz usłyszałam taki miły komplement
Gdy tylko przeczytałam Twój komentarz, od razu zabrałam się do pracy! Nie sądziłam, że do moich zielonych oczu może pasować niebieski kolor, dlatego nigdy nie próbowałam Okazało się, że przede wszystkim rewelacyjnie się czuję w jasnym kolorze, bardzo świeżo i radośnie! A efekty są takie

pixiestrawberry

zaproponowalam niebieski,bo sama mam zielone -uwielbiam ten kolor i sama tez sie czesto maluje w tych kolorach...uwazam ,ze niebieski to strzał w dziesiatkę-idealnie niebieski pasuje do Ciebie... pieknie te cienie wygladaja na Twoich oczach.... .a z jakiej marki???masz fajny kształt oczu(juz mozna zazdroscic) i wg mnie nie musisz ich powiekszac...one same w sobie sa duzeeee....i jeszcze jedno pytanko -na oczach to masz blyszczyk czy szminkę?..takiego koloru poszukuje od jakiegos czasu...

Re: Na co dzień :)

ja natomiast nie potrzebuję powiększenia oczu wszyscy mówią mi że zazdroszczą mi takich oczu (są duże i mają bardzo rzadki kolor)

KamiluŚkaa

To czemu jeszcze ich nie pokazalas ? Czekam na prezentacje


pewnie w najbliższym czasie zrobię zdjęcia i wrzucę choć mi wydaje się że moje oczy są przeciętne .. zwykłe brązowe. tylko tyle że troszkę większe od innych

KamiluŚkaa

oj zaintrygowałas mnie Kamilusko..zapamietalam ,ze w jednej z odpowiedzi ,w ktoryms z watkow ,pisalas ze sa wręcz czarne..wiec czekamy na (byc może ) makijaze z udzialem Twoich oczu..

Re: Na co dzień :)

W takim razie bardzo dziękuję za tę podpowiedź! Myślę, że również będę się tak malować
Co do palety to wcześniej już wspomniana w którymś makijażu Ruby Rose 88 kolorów za 30 zł
Jeśli chodzi o usta, jakoś nie przemawiają do mnie szminki... Zazwyczaj używam tylko błyszczyka, na zdjęciach mam Vinyl Gloss z Rimmela, zwykły przezroczysty. Właściwie w mojej kosmetyczce bezbarwne błyszczyki to podstawa

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: