Linie pod oczami kurze łapki pod oczami i w kącikach oczu

  • 2012-03-09, o 21:51
  • 49
  • 24 133
  • 29
  • 43

Linie pod oczami kurze łapki pod oczami i w kącikach oczu

Dziewczyny ,moze ktoras z was posiada linie pod oczami,jakby takie bruzdy poziome pod oczami kurze łapki czyli zmarszczkami mimicznymi pojawiającymi się w kącikach oczu? jak sobie z nimi radzic,czym zlikwidowac? i od czego to sie tworzy?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Linie pod oczami kurze łapki pod oczami i w kącikach oc

Kurze łapki wczesniej pojawiają się jak ktoś czesto, gesto chodzi na solarium. Sama widziałam kiedyś u całkiem młodej dziewczyny takie kurze łapki jak u osoby po piećdziesiątce i zawsze była mocno opalona. Od palenia papierosów cera szybciej się starzeje. Myśle, że może to być też dziedziczne.
Jeszcze co mi przychodzi do głowy to dziura ozonowa. Na temat dzziury ozonowej wiele nie wiem, ale kiedyś moja siostra pare lat mieszkała w Irlandii i mówiła, że maja tam dużą dziurę ozonową. Teraz ma dość sporo zmarszczek wokół oczu, a jest młodsza ode mnie. Ja jeszcze takich nie mam. Wiec może to od przebywania tam, albo od wiatrów. Sama nie wiem.
Co można poradzić? Po za tym żeby stosować odpowiednie kremy pod oczy i maseczki to nie wiem.

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: Linie pod oczami kurze łapki pod oczami i w kącikach oc

W wolnej chwili polecam do poczytania poniższy artykuł:
http://www.kosmetyczki.org/artykuly/pielegnacja-skory-wokol-oczu
Ja po zaaplikowaniu kremu robię tak jak mi poleciła koleżanka-kosmetyczka: lekko rozciągam skórę w zewnętrznym kąciku oka kciukiem (w dół) i palcem wskazującym (w górę) i zataczam po kilka ósemek i leniwych ósemek. Nie mam żadnych kremów specjalnie do skóry wokół oczu, używam tego co do twarzy: ziaji do cery dojrzałej który do niedawna zwał się witaminowym. Wszakże kremy pod oczy też mają witaminy więc skład jest podobny. Czasem smaruję na noc maścią ochronną z witaminą A czyli typowo przeciw zmarszczkom.

Re: Linie pod oczami kurze łapki pod oczami i w kącikach oc

Też mam takie pod oczami dwie, wyglądają jakym 3 dni nie spała, ale chyba sie do nich przyzwyczaiłam
Nie wiem jak sobie radzić z tym niestety ;/ Może ktoś coś poleci ?

Re: Linie pod oczami kurze łapki pod oczami i w kącikach oc

Latem, gdy słońce razi w oczy powinno się nosić okulary przeciwsłoneczne. Nie tylko by chronić wzrok, ale, żeby oczu nie mrużyć, bo m.in. od mrużenia oczu robią się zmarszczki. No, a poza tym wysypiać się. Jak się jest zmęczonym, to też światło razi i się oczy mruży

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Linie pod oczami kurze łapki pod oczami i w kącikach oczu

pomoze tylko medycyna estetyczna

Re: Linie pod oczami kurze łapki pod oczami i w kącikach oczu

No cóż... jedynie medycyna estetyczna może chyba nam pomóc... ( ja też mam podobny problem). Choć jak na razie próbuję różnych kremów i chyba już się do nich przyzwyczaiłam ;)

Re: Linie pod oczami kurze łapki pod oczami i w kącikach oczu

Ja jeszcze jestem młoda i nic nie mam :) 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Linie pod oczami kurze łapki pod oczami i w kącikach oczu

:)

Re: Linie pod oczami kurze łapki pod oczami i w kącikach oczu

jak na razie nie mam az takich

Re: Linie pod oczami kurze łapki pod oczami i w kącikach oczu

Ja już mam :(
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: