Linie pod oczami kurze łapki pod oczami i w kącikach oczu

  • 2012-03-09, o 21:51
  • 49
  • 24 129
  • 29
  • 43

Też Tak mam :(

Re: Linie pod oczami kurze łapki pod oczami i w kącikach oczu

Ja jeszcze nie, ale to pewnie kwetia czasu ;/ Aż się boję :D

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

ja też mam dość mocne zmarszczki pod oczami, pomimo dość młodego wieku :(

Ja mam kurze łapki I nic nie daje rady

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Linie pod oczami kurze łapki pod oczami i w kącikach oczu

Podobno krem z Bobbi Brown pod oczy działa cuda, bo jest bardzo treściwy i mega nawilżający. Jednak żaden krem nie sprawi, że skóra nagle stanie się gładka i bez zmarszczek. Kosmetyki jedynie mogą zniwelować efekt i porządnie odżywić skórę, dzięki czemu opóźnią powstawanie zmarszczek. 

Re: Linie pod oczami kurze łapki pod oczami i w kącikach oczu

Używam kremu polskiej firmy za 10 zł z groszami i nie mając problemów z żadnymi kurzymi łapkami, zmarszczkami,,, nie wiem jak on to zrobił,, ale on jeszcze ujędrnił i wygłądził tą okolicę. Nie ma sensu przepłacać za górnopółkowe kosmetyki, skoro można dostać takie cudo za dosłownie grosze w porównaniu do jego działania. A jak ktoś by był zinteresowany to krem Ziaji Jaśmin w kremie.

Uważam, że sekretem do utrzymania skóry w dobrym stanie jest rgularne stosowanie kremów czy żeli nawilżających. Ja zawsze o to dbałam o to i stosowałąm dobre kremy pod oczy - co nie znaczy, że drogie, bo mając lat 18, 25 wystarczy fajny krem nawilżający. Później możemy działąć przeciwzmarszkowo. Dla młodszej skóry fajne są kremy i żele pod oczy z Flosleku. 

Regularnie nawilżając moc opóźnić Ich powstawanie

Re: Linie pod oczami kurze łapki pod oczami i w kącikach oczu

Używam kremu polskiej firmy za 10 zł z groszami i nie mając problemów z żadnymi kurzymi łapkami, zmarszczkami,,, nie wiem jak on to zrobił,, ale on jeszcze ujędrnił i wygłądził tą okolicę. Nie ma sensu przepłacać za górnopółkowe kosmetyki, skoro można dostać takie cudo za dosłownie grosze w porównaniu do jego działania. A jak ktoś by był zinteresowany to krem Ziaji Jaśmin w kremie.

Uważam, że sekretem do utrzymania skóry w dobrym stanie jest rgularne stosowanie kremów czy żeli nawilżających. Ja zawsze o to dbałam o to i stosowałąm dobre kremy pod oczy - co nie znaczy, że drogie, bo mając lat 18, 25 wystarczy fajny krem nawilżający. Później możemy działąć przeciwzmarszkowo. Dla młodszej skóry fajne są kremy i żele pod oczy z Flosleku. 

2015-11-29 13:13:34 autor perla

zgadzam się

Ciężko to zlikwidować

Mam i to sporo
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: