Linie pod oczami kurze łapki pod oczami i w kącikach oczu

  • 2012-03-09, o 21:51
  • 49
  • 24 108
  • 29
  • 43

Nie mam

Re: Linie pod oczami kurze łapki pod oczami i w kącikach oczu

nie miałam nigdy takiego problemu

Re: Linie pod oczami kurze łapki pod oczami i w kącikach oczu

Udaj sie do kosmetyczki 

Re: Linie pod oczami kurze łapki pod oczami i w kącikach oczu

Oj, nie wiem

Re: Linie pod oczami kurze łapki pod oczami i w kącikach oczu

WITAM! WEDLUG MNIE NAJSKUTECZNIEJSZA METODA NA ZWALCZANIE I ZLIKWIDOWANIE ZMARSZCZEK SA NATURALNE ZABIEGI.

 

KREMY? MAM ZLE DOSWIADCZENIA, NIE POMAGALY.

TABLETKI? TO JAKAS PARANOJA, NIE UKRYJA ZMARSZCZEK, A ZOLADEK PRZEZ BEDZIE PODRAZIONY.

 

JA SKORZYSTALAM Z ZABIEGOW Z OSOCZY BOGATOPLYTKOWYCH - NIC NIE BOLI, EFEKTY WIDAC PO 3 RAZACH, ZABIEG JEST NATURALNY I TRWA 60 MINUT, A DO TEGO NIE JEST INWAZYJNY I JEST BEZBOLESNY (TO DLA MNIE WAZNE).

 

ZABIEGI ROBILAM U PANI DOKTOR BEATY DETHLOFF W WARSZAWIE ;) ONA ROBI ZABIEGI NAJWIEKSZE GWIAZDY W PL - NIE JEST JAKOS SUPER DROGA, A JEST BARDZO DOBRA I DBA O SWOJE KLINIKI.

 

POZDRAWIAM

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

ja tez z tym walcze

Re: Linie pod oczami kurze łapki pod oczami i w kącikach oczu

Na takie rzeczy dobry jest liftingujący ekspresowy korektor zmarszczek bielendy LIFT, próbowałaś już tego? Efekt widać natychmiast.

Re: Linie pod oczami kurze łapki pod oczami i w kącikach oczu

Na takie rzeczy dobry jest liftingujący ekspresowy korektor zmarszczek bielendy LIFT, próbowałaś już tego? Efekt widać natychmiast.

2017-12-09 09:33:26 autor pudra

dokladnie! Jednak jest to tylko ukrywanie problemu, a dla skutecznej walki polecam kremyna dzien i na noc tej serii. Otorz kremy Lift maja w sobie takie skladniki, ze skora nie wiotczeje, a wrecz sie ladnie napina, staje sie sprezysta, a zawarte witaminy poprawiaja jej ogolny wyglad, rozjasniaja, pomagaja zwalczyc sklonnoc do zaczerwien i oczywiscie opzniaja proces powstawania zmarszczek! :)

Re: Linie pod oczami kurze łapki pod oczami i w kącikach oczu

Trzeba próbować rożnych kosmetyków, aż się w końcu trafi na odpowiedni produkt. Na co dzień nakładam krem przeciwzmarszczkowy gold revita, do tego krem pod oczy z tej samej serii muszę przyznać, że wyglądam lepiej. Odpowiednia pielęgnacja jest bardzo ważna, tak samo jak oczyszczanie i złuszczanie martwego naskórka.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: