Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

  • 2015-09-20, o 12:24
  • 180
  • 51 235
  • 108
  • 134

Czasami

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

Nie

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

zakupy on-line ze sklepów które odwiedzam w galeriach jak najbardziej tak wiem już gdzie rozmiarówki są zawyżone lub zaniżone, w innych czasami zdarza mi się odesłać rzeczy, ale często podane są wymiary więcjest łatwiej dobrać swój rozmiar

ja uwielbiam! Bo oszczędzam na swoim czasie, co mnie bardzo cieszy.Teraz przy dziecku to non stop mam co robić. A tak to z mężem w wolnej chwili przeglądamy ulubione strony i zamawiamy.

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

Bardzo często przeglądam tego typu strony! Jedyną rzeczą jakiej nie kupuje online są buty, ponieważ wiele razy rozmiar zwyczajnie nie pasował do mojej nogi, przez co musiałam zwracać towar - dużo z tym roboty i ogólnie kłopotów. Jeśli jednak chodzi o inne części garderoby to jak najbardziej, według mnie wychodzi to o wiele taniej niż kupowanie w zwykłych sklepach ;) 

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

nie raczej nie zdarza mi się

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

Wolę przymierzać, ale często w sklepach online zjadują się lepsze i atrakcyjniejsze oferty nie tylko cenowo, ale i wybór jest większy :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

Jeśli jest podana dokładna rozmiarówka to tak

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

Tak, zazwyczaj ceny są niższe niż stacjonarnie, a w razie potrzeby można zwrócić :)

K.K.

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

wolę stacjonarnie i przeważnie tak kupuję....

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: