Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

  • 2015-09-20, o 12:24
  • 180
  • 51 022
  • 108
  • 134

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

Buty praktycznie zawsze, ale mam sprawdzone marki i wiem, gdzie jaki mam rozmiar i jak wygląda kwestia ewentualnego zwrotu czy reklamacji 

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

tak, ale staram się w tych sklepach, gdzie jest możliwość zwrotu stacjonarnie

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

Często

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

W czasie pandemii zaczęłam tak kupować i nawet teraz, gdy galerie są otwarte, to mi zostało. Ale wcześniej w 9 na 10 przypadków wolałam stacjonarnie.

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

ubrania moge zamowic przez internet, posciele reczniki czy chemie tez ale buty nigdy.. mam dziwną noge i nie kazdy but w rozmiarze 38 jest dobry, musze mierzyc i tyle.. zreszta ja bardzo dbam o swoje obuwie i wyposazenie szaf. nie musi byc towar z wysokiej polki ale ma byc czysty, zadbany i suchy (ze wzgledu na to uzywam takich woreczkow z silikazelem usunięto reklamę ) 

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

No tak, szczególnie lubię takie polskie marki jak Hibou :) Zamawiam od nich online i nigdy się nie zawiodłam. Ubrania są zawsze pierwsza klasa, jakośc i stan - idealne. A najbardziej lubię od nich sety dresowe jeśli mam być szczera ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

Przeważnie kupuję online. Bardzo rzadko chodzę do sklepów. 

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

U mnie też się nic nie zmieniło, niemalże wszystko kupuję online.

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

zakupy online zdecydowanie zyskuja na popularnosci, nie tylko w kategorii kosmetykow.

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

zakupy online zdecydowanie zyskuja na popularnosci, nie tylko w kategorii kosmetykow.

2023-10-09 10:08:07 autor olka411

Oczywiście i nie ma co się dziwić, bo są bardzo wygodne. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: