Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

  • 2015-09-20, o 12:24
  • 180
  • 51 207
  • 108
  • 134

Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

Zastanawiam się czy kupowanie w sklepach internetowych nie tylko kosmetyków jest coraz bardziej popularne? Jak często kupujecie buty, ubrania on line, bez wcześniejszego mierzenia, sugerując się jedynie rozmiarem?  Jak często zdarzają się rozmiarowe wpadki? 

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

Szczerze to bardziej lubię zakupy online niż bieganie po sklepach :) Jedynie nie zamawiam butów, bo te muszą być wygodne i lepiej je wcześniej przymierzyć. A wpadki... hmm, rzadko. Jeśli rozmiary są odpowiednio podane, a ja się dokładnie zmierzę to nie ma mowy o wpadce. Staram się zamawiać z pewnych źródeł, tzn unikam chińskich sklepów z podejrzanie niskimi cenami, bo materiały z których wykonane są ubrania pozostawiają wiele do życzenia. 

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

Oj ja nie potrafię kupować ubrań online... muszę przymierzyć, zawsze :)

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

ja również nie lubie chodzic po sklepach ale wole to niż kupowanie ubrania w internecie bo tam rzeczywiście mozna troche z rozmiarem nie trafić a poza tym wole przymierzyć ciuch na sobie bo wiadomo nie każdemu w tym samym równie ładnie i każdy ma inna figurę ,na modelce może wygląć super a na nas niekoniecznie i odwrotnie.

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

Dokładnie, może nie pasować i nie leżeć idealnie. Mi kiedyś w sklepie tacjonarnym nie pasował but w moim rozmiarze. Więc ta sytuacja uleczyła mnie z chęci kupowania butów, a co za tym idzie ubrań online. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

Ja bardzo często kupuje ubrania online ale zazwyczaj są to sukienki, spódniczki albo koszulki a nawet kurtki.. natomiast nie kupuje spodni bo nie zawsze trafiam z rozmiarem :) po za tym zawsze trafiam na idealny rozmiar zarówno ubrań jak i butów :)

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

zamawiam buty bardzo często, mierze dokładnie stopę i od kilku lat nie zdarzyło mi się jeszcze żeby nie trafić :) ubrania rzadko bo boje się, że nie trafię z rozmiarem, kiedyś często zamawiałam ale zdarzyło się kilka razy tak, że musiałam odsyłać bo okazało się że rozmiar nie pasuje.

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

Buty to tak, identycznie jak mówi AniaLadyMakeUp. Tylko pomierzyć dobrze i dopytać sprzedawcę. A ciuchy stacjonarnie, bo trzeba się poprzyglądać, dopasować jakiś element innego koloru itd.

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

jeszcze nic nie kupowałam online i raczej nie zamierzam

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

ja kupuję bardzo często. Wolę przez internet bo jest większy wybór i cenowo bez porównania jeśli chodzi o sklepy stacjonarne. Ostatnio szukałam dodatków do sukienki na weselebo kupiłam sobie miętową, rozkloszowana sukienkę a w normalnych sklepach w ogóle nie podobały mi się te ozdoby. A w internecie kupiłam sobie piękne złote szpilki i biżuterię. A pomysł na dodatki wizełam stąd usunięto reklamę Bardzo fajny artykuł a moja styllizacja wyglądała superowo.

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

ja nie mam przekonania, nie lubię kupowac w ciemno, bez przymiarki, potem tylko kłopot z odsyłaniem, jedynie kosmetyki kupuję online

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: