Który szampon jest lepszy do włosów przetłuszczających się ?

  • 2013-08-04, o 16:07
  • 58
  • 24 520
  • 35
  • 47

Który szampon jest lepszy do włosów przetłuszczających się ?

Hej dziewczyny. Jestem tu nowa i z góry przepraszam, jeśli od razu popełniłam jakiś błąd w wątku Proszę o wyrozumiałość

Mam pytanie.Co sądzicie o Szamponie Pollena-Savona, Familijny, Szampon "Czarna Rzepa" i szamponie Barwa, Barwa ziołowa, Szampon pokrzywowy ?
Mam problem z przetłuszczaniem się włosów... Pewnie ze względu na mój wiek. W czasie wakacji staram się myć rzadziej włosy, aby w jakiś sposób je "zregenerować", ale nie lubię mieć ich przetłuszczonych, nawet kiedy siedzę w domu.

Który z tych szamponów powinnam wybrać?
Jeśli macie jeszcze inne pomysły, to piszcie śmiało
Mam nadzieję, że choć jedna osoba się wypowie

Re: Który szampon jest lepszy do włosów przetłuszczających s

Najlepszy moim skromnym zdaniem jest Head And Shoulders, a jak nie jesteś za bardzo przywiązana do swojego koloru to nałóż sobie farbę, bo każda farba wysusza włosy

Re: Który szampon jest lepszy do włosów przetłuszczających s

Ja polecam z apteki - koszt 35zł - Klorane z pokrzywą.

Re: Który szampon jest lepszy do włosów przetłuszczających s

Te szampony co wymieniłaś to znam jeszcze z czasów jak byłam małą dziewczynką, wydaje mi się, że warto do nich powrócić, bo kiedyś dobrze działały na moje włosy...

Re: Który szampon jest lepszy do włosów przetłuszczających s

zasadnicza różnica jest pomiędzy przetłuszczaniem się włosów, a przetłuszczaniem się skóry głowy. Dopiero kiedy to się sprecyzuje można dobrać odpowiedni szampon żeby nie zaszkodzić skórze głowy lub włosom. A tak w ogóle jesli włosy sie przetłuszczają co dwa dni myj głowę co dwa dni jesli raz na tydzien myj raz na tydzień. To indywidualna sprawa mieszków włosa i raczej nic sie na to nie poradzi

Re: Który szampon jest lepszy do włosów przetłuszczających się ?

ja mam bardzo przetłuszczjące się włosy

Re: Który szampon jest lepszy do włosów przetłuszczających się ?

Ja używam Schaumy i jestem zadowolona :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Który szampon jest lepszy do włosów przetłuszczających się ?

spróbuj jakis z pokrzywą i ze skrzypem polnym. Zapytaj w aptece najlepiej o takie

Re: Który szampon jest lepszy do włosów przetłuszczających się ?

nie bede konkretnych wymieniac ale generalnie chyba najlepiej działają takie ziołowe, z czarnej rzepy itp

Re: Który szampon jest lepszy do włosów przetłuszczających się ?

Mój brat używał szamponu z Pharmaceris ale stwierdził, że nie zauważył różnicy.

Re: Który szampon jest lepszy do włosów przetłuszczających się ?

Są też specjalne wcierki na różne problemy z włosami. Ja stosowałam na porost włosów taki specjalny tonik, po którym mogłam myć głowę rzadziej niż zwykle o jakieś 2 dni. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: