Który szampon jest lepszy do włosów przetłuszczających się ?

  • 2013-08-04, o 16:07
  • 58
  • 24 485
  • 35
  • 47

Re: Który szampon jest lepszy do włosów przetłuszczających się ?

dokaldnie ale z kolei ten szampon ziołowa barwa zawiera sls wiec również nie polecam

Byle nie familijny

Re: Który szampon jest lepszy do włosów przetłuszczających się ?

Szampon Green Pharmacy z żeń-szeniem jest do włosów przetłuszczających się. Dodatkowo nie obciąża włosów.

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Który szampon jest lepszy do włosów przetłuszczających się ?

Np z Timotei

Re: Który szampon jest lepszy do włosów przetłuszczających się ?

Szampon o przezroczystej konsystencji

Re: Który szampon jest lepszy do włosów przetłuszczających się ?

Szampon o przezroczystej konsystencji

2015-11-08 13:16:24 autor kloss1

tez tak slyszalam

Re: Który szampon jest lepszy do włosów przetłuszczających się ?

Również mam problem z przetłuszczającymi się włosami a dodatkowo spore problemy skórne i najlepiej u mnie sprawdza się szampon z Green Pharamcy z dziegciem brzozowym i cynkiem - odkąd go używam odstawiłam wszystkie używane wcześniej specjalistyczne, medyczne szampony, które były dużo droższe - jedna buteleczka potrafiła kosztować 70 zł a tutaj mam świetną jakość za kilka złotych. Szampon bardzo dobrze radzi sobie z przetluszczaniem włosów i ukoił istniejące wcześniej poważne podrażnienia - miałam tak podrażnioną i poranioną skórę głowy, że nie mogłam czasem spać w nocy, a teraz już dawno zapomniałam jak to było. Po tym szamponie lepiej jest użyć odżywki, bo szampony ziołowe mają to do siebie, ze pozostawiają włosy trudniejsze do rozczesania.

Dobrze sprawdza się u mnie też łopianowy szampon z Farmony. Wiem jednak, że każdy musi znaleźćswój ideał.

Jana

Re: Który szampon jest lepszy do włosów przetłuszczających się ?

Na mnie żaden szampon nie działa. Myję włosy codziennie.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Który szampon jest lepszy do włosów przetłuszczających się ?

pokrzywowy

Re: Który szampon jest lepszy do włosów przetłuszczających się ?

Zgadzam się Z wyciągiem Z pokrzywy
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: