Który szampon jest lepszy do włosów przetłuszczających się ?

  • 2013-08-04, o 16:07
  • 58
  • 24 518
  • 35
  • 47

Re: Który szampon jest lepszy do włosów przetłuszczających się ?

najlepszy jaki moze byc to Dixidox szampon przeciwłojotokowy, dobrała mi babeczka w Hairmedica po 1 wizycie doatalam zalecenia. pamietajmy, ze szampon trzeba dobierac do skóry głowy, a odzywke do wlosow :) niby proste ale z tego co widze to malo moich kolezanek sie do tego stosuje ;)

Re: Który szampon jest lepszy do włosów przetłuszczających się ?

dla mnie najważniejsza rzecza jest zeby nie zawierał sls dlatego myje włosy szamponem dla dzieci

Szampon pokrzywowy mam wrażenie, że aż za bardzo przesusza same włosy i bez dobrej odżywki ani rusz

Szampon pokrzywowy mam wrażenie, że aż za bardzo przesusza same włosy i bez dobrej odżywki ani rusz

Re: Który szampon jest lepszy do włosów przetłuszczających się ?

ja wczesniej stosowalam ziolowy ale wlosy byly po nim takie sobie, wcale nie były odżywione.

 

monika212121 - jakich konkretnie uzywasz? nie orientuje sie w szamponach dla dzieci, ale pytam z ciekawosci :) 

Re: Który szampon jest lepszy do włosów przetłuszczających się ?

polska i mało znana (przynajmniej tak mi się wydaje) firma Anna ma sporo fajnych produktów do włosów, przeróżne rodzaje szamponów. nie używałam co prawda takiego do przetłuszczających się włosów,ale np. taki z naftą kosmetyczną działa super :) tanie i dobre. 

Re: Który szampon jest lepszy do włosów przetłuszczających się ?

Raz na jakiś czas warto zastosować szampon bez wszelkich sls, najlepiej jakiś najtańszy - może być z czarnej rzepy. Oczyści on skórę głowy i włosy. Nie polecam stosować go jednak na codzień, bo może niepotrzebnie wysuszyć.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Który szampon jest lepszy do włosów przetłuszczających się ?

Ziołowe przeznaczone dla tego typu problemu. Są też specjalne wcierki i to raczej na nie bym stawiała. Bo przetłuszczanie się to problem skóry głowy, która wydziela za dużo łoju. Dlatego takie preparaty będą lepsze niż szampon. 

Re: Który szampon jest lepszy do włosów przetłuszczających się ?

a jak to zrobić nie przesuszając włosów. Bo zawsze mam ten sam problem :(

Nigdy! Nigdy! Nie powinno używać się szablonów familijnych. Przesuszają, pozbawią blasku i wigoru, a dojście do ładu z włosami po tym może być nie łatwe. Polecam szampon Barwa ziołowa do którego można dodać olej rycynowy.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: