Krem na dzień pod makijaż

  • 2016-02-29, o 19:10
  • 66
  • 25 524
  • 49
  • 52

Re: Krem na dzień pod makijaż

Ja mam cere naczynkowa, wiec musze uzywac czegos co jakos bardziej pomoze mi chociaz troche zredukowac zaczerwienienia i przy okazji zapobiegnie tworzeniu sie nowych "pajaczkow" od okolo 3 tygodni jako baze pod makijaz uzywam kremu dr medica naczynka, z bielendy. Sprawdza sie swietnie, cera jest gladka i nawilzona, a problemy z naczynakami zdecydowanie mniej widoczne.

2016-11-05 13:17:42 autor szalona20

 

 

Ja też mam cerę naczynkową! Ale ja używam kosmetyków z Ziaja: https://e-ziaja.com/pl/67-naczynkowa 

usunięto reklamę

Re: Krem na dzień pod makijaż

Ja mam cere mieszana wiec latem używam kremu matujacego z barwy siatkowej a zimą kremu nawilżającego z ivostin:)

Re: Krem na dzień pod makijaż

Eveline - new hyaluron - nawilżający krem na pierwsze zmarszczki 30+ - bardzo wygładza skórę i przy tym bardzo ładnie pachnie :)

Re: Krem na dzień pod makijaż

Mi służy Ziaja z liścmi manuka. Jest lekki, zwęża pory. 

Re: Krem na dzień pod makijaż

Ja używam jakiegoś zwykłego kremu z filtrem z apteki :)

krem dobieram do wieku, neuro hialuron ma dobry skład i wyjatkowo dobrze się sprawdza jako baza pod make up

Re: Krem na dzień pod makijaż

Bielenda Algi Morskie na zmianę z Bania Agafii lubię też ziaję, ale mnie zapycha, sylveco krem angietkowy jest delikatny

szaraem

Re: Krem na dzień pod makijaż

Używam Ziaja Liście Manuka, jest super! :) Makijaz trzyma mi się nawet 14h na nim xD 

MadzikG

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Krem na dzień pod makijaż

ja z nivea uzywam ale chyba czas na cos nowego ;)

Re: Krem na dzień pod makijaż

Ja uwielbiam tołpę

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: