Krem na dzień pod makijaż

  • 2016-02-29, o 19:10
  • 66
  • 25 515
  • 49
  • 52

Re: Krem na dzień pod makijaż

Nivea:)

Re: Krem na dzień pod makijaż

Krem z aa

Re: Krem na dzień pod makijaż

Z barwy siarkowej jest w porządku:)

Re: Krem na dzień pod makijaż

z nivea:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Krem na dzień pod makijaż

Ja mam cere naczynkowa, wiec musze uzywac czegos co jakos bardziej pomoze mi chociaz troche zredukowac zaczerwienienia i przy okazji zapobiegnie tworzeniu sie nowych "pajaczkow" od okolo 3 tygodni jako baze pod makijaz uzywam kremu dr medica naczynka, z bielendy. Sprawdza sie swietnie, cera jest gladka i nawilzona, a problemy z naczynakami zdecydowanie mniej widoczne.

Re: Krem na dzień pod makijaż

Ja mam cere naczynkowa, wiec musze uzywac czegos co jakos bardziej pomoze mi chociaz troche zredukowac zaczerwienienia i przy okazji zapobiegnie tworzeniu sie nowych "pajaczkow" od okolo 3 tygodni jako baze pod makijaz uzywam kremu dr medica naczynka, z bielendy. Sprawdza sie swietnie, cera jest gladka i nawilzona, a problemy z naczynakami zdecydowanie mniej widoczne.

2016-11-05 13:17:42 autor szalona20

ja też mam cerę naczynkową, może sama wypróbuje ten krem

Re: Krem na dzień pod makijaż

używam tylko olejki na noc

Re: Krem na dzień pod makijaż

u mnie to objętnie jaki krem

Re: Krem na dzień pod makijaż

Ja z kremów mogę polecić: biodermę, dermedic krem-żel, pharmaceris lekki krem głęboko nawilżający i różany krem z bielendy rose care. Wszystkie dobrze nawilżają, nadają się dla cery wrażliwej i naczynkowej, suchej, skłonnej do podrażnień i uczuleń. Pod podkład też się nadają 

Re: Krem na dzień pod makijaż

mam cerę trądzikową mocno przetłuszczającą się, z wielu kremów których użyłam najbardziej odpowiada mi jak do tej pory matujący krem korygujący z Tołpy, seria Sebio

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: