Krem na dzień pod makijaż

  • 2016-02-29, o 19:10
  • 66
  • 25 513
  • 49
  • 52

Re: Krem na dzień pod makijaż

Ja testowałam wiele kremów, żeby znaleźć mój ideał... Najbardziej moge polecić krem Biodermy, Dermedic hydrain krem-żel, Fitomed lub Bielendę, teraz mam ich krem z algami morskimi, jest lekki i dobrze nawilża, a jest tańszy od jego poprzedników

Re: Krem na dzień pod makijaż

Ja na dzień nie stosuję kremów, używam serum lifatctiv supreme z vichy, które idealnie nadaje się pod podkład. Ma lekką formułę, która szybko się wchłania, a makijaż się na nim nie waży. Swietnie nawilża, wygładza skórę i nadaje jej zdrowego blasu. ten dermokosmetyk to mój hit

Re: Krem na dzień pod makijaż

Ja kupuję BB z Ziaja: https://e-ziaja.com/pl/bb-cc-kremy/566-krem-bb-do-skory-tlustej-i-mieszanej-odcien-jasny-5901887034230.html?search_query=krem+BB&results=232 :D

Re: Krem na dzień pod makijaż

Pod makijaż dobry jest też zwykły lekki, nawilżający alantam dermoline. Szybko się wchłania do matu, ale nawilża bardzo dobrze i dobrze współpracuje z pudrem i podkładem.

Re: Krem na dzień pod makijaż

Ja pod makijaż stosuję krem na dzień od Vichy Idealia - jest lekki, nie roluje się, super się wchłania i jeszcze nigdy nie miałam z nim problemu czy to pod pudrem sypkim czy w płynie.  

Re: Krem na dzień pod makijaż

Jeszcze ostatnio kupiłam na promocji krem różany kojąco-nawilżający Rose care z bielendy. On jest głównie do skóry delikatnej i wrazliwej, dobrze nawilża, nic mnie nie podrażnia i nadaje się pod podkład :)

Re: Krem na dzień pod makijaż

Alterra granatowa z Rossmanna, rewelka :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Uzywam algi różowe z AA

Re: Krem na dzień pod makijaż

Ja uzywam z nivea

Re: Krem na dzień pod makijaż

Na uzywam bazy z Benefitu pod makijaż:) 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: