Kosmetyki KOBO Professional

  • 2010-11-04, o 21:52
  • 138
  • 71 967
  • 28
  • 42

Re: Kosmetyki KOBO Professional

Ja polecam te, które wspomniałam powyżej

Re: Kosmetyki KOBO Professional

Dziewczyny Serdecznie dziekuje za porady

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Kosmetyki KOBO Professional

Właśnie się szykuję na zakupy Kobo.
Jakiś czas temu kupiłam paletkę i cień 102 almond. Tylko jeden, ponieważ mam bardzo wrażliwe oczy i wolałam nie ryzykować. Cień spisuje się rewelacyjnie, konsystencja podoba mi sie bardziej od inglotowskich cieni, jest taki super "kremowy" w konsystencji świetnie się nakłada i długo trzyma więc ruszam niebawem na większe zakupy

AiszkaArabskiSwiat co prawda nie prasowany, ale sypki i transparentny Skin Food Peach Sake Silky Finish Powder świetnie wchłania sebum przez wiele godzin utrzymuje mat, jest z krzemionki, nadaje jedwabistość skórze. Niestety nie jest tani ok 55 zł ale bardzo wydajny Ja go używam jedynie w strefie T największym moim problemem jest świecący nos i puder radzi sobie świetnie, nie zatyka. Jest też wersja w kompakcie z tego co wiem .

pozdrawiam, Anka

Re: Kosmetyki KOBO Professional

no właśnie sypki... ja z sypkich polecam puder bambusowy z biochemii urody

Re: Kosmetyki KOBO Professional

no właśnie sypki... ja z sypkich polecam puder bambusowy z biochemii urody

natalusia371

Hmm a co w sumie złego jest w sypkich? to że ciężko do torebki i chodzić z opakowaniem a nie z kompaktem? - z ciekawości pytam bo ja wolę sypkie

Zakupy Kobo dokonałam w dniu dzisiejszym Kupiłam płyn micelarny-spisał się nieźle, choć do eyelinera musiałam użyć innego srodka aby dokładnie usunąc a nie trzeć rzęs, bazę pod cienie tą w słoiczku i dwa cienie do paletki zachwalany golden rose (205), faktycznie piękny i lavender blush(211) niebieski chłodny, wręcz stalowoniebieski, opalizujący świetnie się rozciera i z intensywnego, napigmentowanego można wyciągnąc delikatną mgiełkę. Jutro je wypróbuje na oczach.

pozdrawiam, Anka

Re: Kosmetyki KOBO Professional

w sypkim złego nic tylko z tego co kojarze, to użytkowniczka prosiła o polecenie kompaktu do poprawek sypkie sa super ale tylko w domu niestety (duze opakowania, bałagan jak sie sypie + moze rozwalic sie w torebce a dodadkowo potrzebny pędzel)

Re: Kosmetyki KOBO Professional

Tak też myślałam

pozdrawiam, Anka

Re: Kosmetyki KOBO Professional

Przyznam szczerze, że nie czytałam całego wątku, bo trochę się rozpisałyście Ale przechodząc do tematu chciałabym wyrazić swoją negatywną opinię na temat podkładu Kobo Matt Make Up. Niestety po kilku dniach używania tego produktu na mojej twarzy pojawiło się mnóstwo krostek. A muszę zaznaczyć, że nie mam skóry wrażliwej. Także dla mnie w ogóle się nie sprawdził. Może i ładnie pachnie i dobrze wygląda, ale dla mnie po prostu się nie nadaje.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kosmetyki KOBO Professional

ja z kolei mam cerę mieszana ale z ukłonem w strone tłustej i od 8 miesięcy podkład matujący kobo to mój kwc:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Kosmetyki KOBO Professional

bardzo lubie bronzer z kobo nubian desert

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: