Kosmetyki KOBO Professional

  • 2010-11-04, o 21:52
  • 138
  • 71 966
  • 28
  • 42

Re: Kosmetyki KOBO Professional

Cienie mysle że są dobrej jakości zarówno te matowe jak i błyszczące (rzeczywiscie mają taką kremową konsystencje). Myśle że powinnaś być zadowolona- co do innych produktów nie wiem bo nie posiadam:)

Re: Kosmetyki KOBO Professional

Serdeczne Dzieki Dziewczyny !!za informacje,teraz wiem w co warto zainwestowacCIENIE Z FIRMY KOBO
natalusia371 -mam pytanko a jaki dobry puder wykanczajacy(ktorym mozna sie poprawiac w ciagu dnia) polecisz ktory nie robi twarzy plaskiej? ps .mam cere tlusta,sklonna do zaskorniakow zapychania..

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Kosmetyki KOBO Professional

polecam puder bambusowy z biochemii urody bardzo dobre opinie slyszalam tez o pudrach firmy Mattify! Cosmetics

dziewczyny chwala Synergen, ale na mojej tustej skorze efektu nie dawal zadnego (moglam omijac go w makijazu a nie widzialam zadnej roznicy )

Re: Kosmetyki KOBO Professional

Też czytałam o tym pudrze z biochemii i chyba sobie zamówię a miałyście jakieś kremy od nich?

Re: Kosmetyki KOBO Professional

nie, ale czaje sie na hydrolaty w zastepstwie tonikow sklepowych ktorych latem i tak uzywam

tylko do tych pudrow co wymienilam to warto dodac, ze to pudry sypkie wiec raczej moze byc trudno \'w ciagu dnia\' sie nimi poprawiac, ale jako \'wykonczeniowe\' mysle ze beda super taki do poprawek to proponuje w kompakcie ale niestety nie polece zadnego bo jak to moja mama mowi \'jeszcze sie taki nie urodzil, co by mi dogodzil\'

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kosmetyki KOBO Professional

heheh skądś to znam ale ogólnie w kamieniu jestem zadowolona z Rimmel (StayMatt) i Bell, Vipery też są fajne. No i MF Cream Puff ale to klasyk więc pewnie większość zna ;p

Re: Kosmetyki KOBO Professional

hihih wlasnie kupilam creme puff z max Factora w biedronie, za 24 z gorszami byl i ten nowy podlkad z max factor, w drogerii byl za 38:/ a w Biedronie za 24,90

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Kosmetyki KOBO Professional

No co Ty? Byłam dzisiaj w Biedronce ale u nas nie było:( Jedynie błyszczyk sobie kupiłam z Eveline

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Kosmetyki KOBO Professional

Dziewczyny mam prosbe jaki byscie mi puder prasowany do poprawek w ciagu dnia polecily ,ktory nie powoduje zaskorniakow(transparentny lub w odceiniu wanili),nie wysussza i nie uwidacznia jeszcze bardziej(jak to wiekszosc tego typu pudrow robi) niedoskonalosci nie robi plaskiej twarzy? jaki posiadajacy takie cechy mozecie polecic?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Kosmetyki KOBO Professional

no to w sumie mozesz wyprobowac ten synergen bo jest niedrogi, jak sie nie sprawdzi to tylko 6 zl w plecy ) bo on wlasnie ma takie wlasciwosci

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: