Kosmetyki KOBO Professional

  • 2010-11-04, o 21:52
  • 138
  • 71 897
  • 28
  • 42

Kosmetyki KOBO Professional

Hej!
Od jakiegos czasu zauważam pewien szał na te kosmetyki Są dostępne w sieci Natura. Jakie macie opinie na ich temat?
Ja zakupiłam sobie cień wypiekany do stosowania na sucho i mokro nr 311 Apricot Glow. Bardzo mi przypomina jeden z cieni z bourjois. Jest śliczny ma taki złoto- beżowo -rózowy kolorek ze złotymi drobinkami. Pięknie rozswietla oko! Co do reszty jeszcze nie wiem ale zastanawiałam sie tez nad matowymi cieniami-wyglądały interesująco!

pozdrawiam

Re: Kosmetyki KOBO Professional

hmm ja jeszcze nie spotkałam się z tymi produktami ;/
A może prześlesz Marzenko zdjęcie tych cieni? jeśli oczywiście będziesz mieć czas

Re: Kosmetyki KOBO Professional

proszę:)

Re: Kosmetyki KOBO Professional

heheh ale jesteś szybka teraz koniecznie musiałabyś jeszcze zrobić makijaż tymi cieniami i nam pokazać ja jestem bardzo ciekawa efektu - kolor wydaje się superowy

Re: Kosmetyki KOBO Professional

z makijażem gorzej bo choć wychodzi super to zdjęcia w ogóle nie oddają efektu- musze sie podszkolic i moze cos ładnego pstrykne
Ale co do cieni mnie zachwyciły! dość spory wybór od matowych po perłowe (dość oryginalne). Widziałam że mają lakiery, podkłady, pudry, korektory takie w kompakcie-4 kolorki,bazy pod makijaż i cienie,pigmenty, szminki i błyszczyki (np. w słoiczkach). Słyszałam że można kupić pustą paletke i dobrac sobie cienie ale na własne oczy nie widziałam wiec opisac nie moge. Ceny w zalezności od gustu- za ten cien dałam 19 zł ale jest dość spory myśle że sie opłaciło Jak kiedyś bedę w naturze to przyjrzę sie temu bardziej, ale co moge powiedzić na pewno- nie można przejśc obojętnie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kosmetyki KOBO Professional

Hej dziewczyny! Znów odwiedziłam Naturę i nie mogłam sie oprzeć! Te kolory mnie zniewoliły hehe. Oto co sobie zakupiłam:
- pustą paletke na cienie z magnesami- 9.99
-cień nr 117- niestety nie pamiętam jaką ma nazwę bo pod spodem jest tylko nr. a nazwa na pełnych opakowaniach.
-cień nr 116- nie pamietam ile wkłady kosztowały coś chyba 12-14 zł za sztukę

A wiec tak: paletka bardzo mi sie podoba sprawia takie fajne wrażenie Ma lusterko i miejsce na 4 cienie które można sobie zamieniać. Ja postanowiłam że uzbieram sobie naturalne kolorki tak bym mogła z nich korzystac jak najczęsciej Wybrałam cienie matowe bo za dużo już mam perłowych Zapakowane były w takie plastikowe opakowanka bo to tylko wkłady ale dostępne sa też jako pojedyncze cienie. To co moge powiedzieć to: wybrałam jasny cień po to by móc go położyć na całe oko lub jako rozświetlacz i ciemniejszy żeby zaakcentowac oko, kolory okazały sie ciemniejsze niż myśle (w szczególności ten brązowy-trzeba go nakładac bardzo małą ilość jesli chcemy uzyskac naturalny efekt). Ten jasny tez ma taki ciemnawy kolorek i jak dla mnie byłby za ciemny jako rozswietlacz. Jak na razie jestem z nich zadowolona. Myśle że kupie jeszcze jeden jasniejszy i wtedy super sie uzupełnią . A i ten brązowy idealnie sie dla mnie sprawdza do rysowania kreski przy linii rzęs!

To żeby nie było napisze to co mnie sie nie podoba:
-opakowanie fajne ale zewnętrzna górna część jest tak jakby matowa i łatwo sie brudzi np. cieniami (da sie to wyczyścić bardzo łatwo ale jest irytujące)
-jest troche cięzkawe- mnie sie to podoba bo sprawia wrażenie solinego ale niektórych może to denerwować
-co do cieni-ten ciemniejszy jest taki powiedzmy bardzo trwały pod względem pigmentacji w tym sensie że jesli od razu go sie za dużo nałoży to może być problem z odpowiednim roztarciem ale ale wszystko zalezy od wprawy (z tego względu osobom bardzo początkującym radziłabym jasniejsze kolory)
-troche sie osypują ale myśle że i tak mało w porównaniu do niektórych

Posumowując:
Jestem z nich zadowolona Polecam:) Zwracam uwage by db dobrac sobie kolory

Napiszcie co sądzicie, może wy tez sie pochwalicie swoimi zdobyczami?
pozdrawiam

Re: Kosmetyki KOBO Professional

Co do paletek, to fajne są też te z Inglota. Również są magnetyczne, więc cienie można spokojnie i dowolnie wymieniać:D Wkłady są w różnych cenach, ale po negocjacjach, można dostać w cenie nawet 7 zł:P Moja koleżanka własnie zakupiła taką paletę, w cenie 20zl na jakieś 30 bodajże cieni:D Jest rewelacyjna, czarna, z lsterkiem.
A co do cieni, to pasują do niej także te z Kobo:D:D

Re: Kosmetyki KOBO Professional

Cień z INGLOTa za 7 zł? to musisz mieć jakieś super fory w sklepie u mnie w mieście taki cień 10 zł ;/

Re: Kosmetyki KOBO Professional

Nie mam żadnych chodów potrafię się dogadać z paniami
trzeba wiedzieć, jak do kogo zagadac

Re: Kosmetyki KOBO Professional

natknęłam się już na Kobo, ale nie wiedziałam później gdzie... na ich str dopiero znalazłam adres jakby ktoś też nie wiedział: http://koboprofessional.pl/kobo.html w zakładce "sklepy" można wybrać swoje województwo , miasto i wyświetla wszystkie sklepy gdzie można te kosmetyki znaleźć... tak się dowiedziałam, że w Olsztynie jest tylko w jednej naturze na starówce dzisiaj idę kupić ich cienie na tej str są też ich wszystkie produkty z cenami

Re: Kosmetyki KOBO Professional

Daj znać proszę co sobie ciekawego kupiłaś i czy jesteś zadowolona (jak już trochę zużyjesz na pewno ta informacja przyda się każdej z nas

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: