KONAD

  • Temat zamknięty
  • 2011-04-09, o 23:47
  • 54
  • 17 832
  • 20
  • 29

Re: KONAD

Znalazłam jeszcze inne, też niezbyt udana wersja, nie lubie takich bo sa troche przesadzone, nie pamietam dlaczego je zrobiłam chyba na karnawał miało być tak swiecąco i dużo. Raz na jakiś czas ok ale nie za często:)

Re: KONAD

Dobrze to już ostatnie dziś nie będę was zadręczać Paznokcie to jeden z moich ulubionych tematów
W tych jestem teraz, niestety w ciągu ostatnich dni troszq połamały mi sie paznokietki i je przypiłowałam wiec niektóre wzorki nie są równe w stosunku do innych...

Na tym drugim zdjęciu minimalnie sie krzywo odbiło a reszta to wina swiatła

Re: KONAD

Nie próbowałam. Nawet ładnie to wygląda. Czy mi się wydaje, czy natalusia pomalowały ci się skórki?

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: KONAD

tak, mam pomalowane skórki bo moje skorki są crazy jak ich nie pomaluje czasem troche lakierem to paznokcie wygladaja jak nierowne, wiele osob to irytuje ale nie mam zamiaru ich wycinac ani odpychac bo uważam to za ohydne, zbedne a nawet niebezpieczne xD (co nie znaczy, że nigdy nie probowalam) kochajmy swoje skorki, nie są tam przecież bez powodu

Re: KONAD

Buuuu nie znalazłam tych zdjęc;/ ale zrobiłam ten wzorek jeszcze raz... Nie wygląda już fajnie, wtedy miałam dłuuuugie paznokcie, równe, proste. Teraz wygląda gorzej, ale mam nadzieje że nie jest tak źle

Re: KONAD

jeju jakie śliczne macie tez paznokcie:) piękne:)

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA:http://fashionmakeup-czarnulaxyz.blogspot.com/

Re: KONAD

fajnie że Ci sie podobają ja lubie mieć dośc długie paznokcie ale niestety praca mi to uniemożliwia, poniszczyły mi sie i tylko od czasu do czasu je zapuszczam na takie bardziej bo nie chce żeby sie łamały...

natalusia 371 dziś w drogerii widziałam identyczny kolorek lakieru jak na tym Twoim zdjęciu i mnie baaardzo kusił (mam taki ale jakoś nie trafiłam na db i jest taki rzadki i lejący że musiałabym chyba 20 warstw położyć zeby było coś widać) ale opanowałam sie i kupiłam co innego ale nastepnym razem chyba sie zdecyduje

Re: KONAD

oo a z jakiej firmy? moj to Barry M w odcieniu 304 Mint Green
mi już pazurki urosły (to zdjęcie robiłam ok. miesiąc temu) jestem na kuracji NailTek\'iem

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: KONAD

Wiesz co? nawet nie wiem w naturze chyba sensique ale pewna nie jestem, co chwile zmieniają kolejsnośc tych szaf

Re: KONAD

Ale jestem zacofana... wiecie, że ja nie słyszałam wcześniej o tej metodzie ;/ tak to jest, że się zaszufladkowałam ;/ a możecie zrobić może fotkę tych blaszek? jak to w ogóle wygląda?;p

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: