KONAD

  • Temat zamknięty
  • 2011-04-09, o 23:47
  • 54
  • 17 816
  • 20
  • 29

Re: KONAD

http://www.google.pl/imgres?imgurl=http ... 66&bih=635

Re: KONAD

No tak, wujek google fajne, ale ceny widzę również szałowe ;p

Re: KONAD

eee ceny są ok. np. essence wyspuściło stempelek i blaszke w zestawie za chyba13 zł ja ich używam sa fajne. a tak mam blaszki z konada oryginalne i kosztowały coś ok kilkunastu zł jedna. Ja zawsze ozdabiam sobie sama pazurki wiec jak mam wydać kilka-kilkanascie złotych na naklejki na paznokcie to wole sama sobie zrobić wzorek w jakim tylko chce kolorze troche wprawy i wszystko wychodzi
Widziałam jeszcze tańsze balszki ale wzorki były troche mało ciekawe kosztowały kilka złotych, na rynkach bądz w małych osiedlowych drogeriach w których są kosmetyki i akcesoria do paznokci
pozdrawiam

Re: KONAD

właśnie w takiej osiedlowej kupowałam blaszki po 3 zł i o dziwo wzorki nie są tandetne ale stempelek i "skrobaczke"? polecam oryginalną lub essence

Re: KONAD

no i gitara
własnie zalezy jak sie trafi... ja wybrałam sobie kilka tych które mi sie najbardziej podobały i zażyczyłam sobie na swieta bożonarodzeniowe co do skrobaczki to jak wiekszośc dziewczyn z youtuba polecam jakąś zwykła plastikową np. stara karte kredytową. Dużo lepiej zbiera lakier i nie rysuje płytki

Re: KONAD

super pomysł! muszę wypróbować

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: KONAD

polecam ta metalowa dołączona do zestawu zostawia rysy i po kilku użyciach jest ich sporo, nie wiem czy to jakoś bardzo wpływa na wzorki ale myśle że w tych rowkach może zostawać resztka lakieru i przyklejać sie do stempelka. A poza tym jak istnieje lepszy sposób który przedłuży żywotność płytki to lepiej

Re: KONAD

Racja, ja również zauważyłam delikatne rysy na moich płytkach. Cena płytek ...hmmm zależy kto ile może przeznaczyć na tego typu akcesoria. Tym bardziej, że nie zawsze wszystkie wzorki na płytce nam się podobają i nie wszystkie zapewne będziemy używać. Ale oryginalnego lakieru firmy KONAD nie kupuję. Szukam w drogeriach jakiegoś dobrego o gęstej konsystencji.

Re: KONAD

własnie nie ma co, ja sobie kupiłam tylko z essence biały do stempelków a tak to wszystko zwykłe mam albo takie które już po jakimś czasie gęstnieja albo już takie kupuje, też daja rade wystarczy troche wprawy...

Re: KONAD

CITRUS CIRCUS !

wesołe tęczowe (i odrośnięte) pazury w konadowe gwiazdki (-- przyrzekam, to po NailTeku tak szybko mi rosną, zanim się skapnę, że miałam zrobić im foto )

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: