KONAD

  • Temat zamknięty
  • 2011-04-09, o 23:47
  • 54
  • 17 817
  • 20
  • 29

KONAD

czy któraś z Was próbowała metody KONAD?

oto pierwszy mój attempt ))
wzorki wyszły delikatne, ale myślę że jak na wiosnę to w sam raz

Re: KONAD

taaak ja szaleje z blaszkami mam ich kilka z konada i z essence czesto sobie robi wzorki, troche wprawy i wychodzą super

Re: KONAD

te przyznaję się bez bicia były z essence i nie ciągnie mnie do oryginalnych bo sprawdzają się naprawdę dobrze

wstaw jakieś fotki

Re: KONAD

powiem Ci ze te z konada sa takie same ale wzorki niektóre to po prostu cudo, postaram sie coś wrzucić

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: KONAD

z góry przepraszam za stan moich pazurków pracuje fizycznie i ostatnio niszczą sie coraz bardziej;/ ratuje jak moge, zdjęcia były robione po kilku dniach od pomalowania wiec mam nadzieje że na to przymkniecie oko...

Re: KONAD

te są troche w gorszej jakości bo zdjecia za blisko robione, jak widać wzorki nie muszą być idealne żeby były wyglądały ok (oczywiście z normalnej odległości) . Osobiście uwielbiam ten wzorek! najbardziej w takim granatowym wykonaniu (jak sie dogrzebe zdjecia to wstawie;) ) wygląda mega szykownie, elegancko i kobieco! ale ta wersja nie jest zbytnio udana ale pomyślałam że wstawie

Re: KONAD

A ten jak mnie nuda złapała osobiście nie lubie panterki ale na paznokciach wygląda dość sexy

Re: KONAD

no na dziś koniec tego mojego szału, postaram sie znaleść inne jeszcze ale nie obiecuje, jakby co wymyśle coś nowego i postaram sie zrobić zdjęcia, ale ten czas...
pozdrawiam

Re: KONAD

koronkowe są śliczne <3 też robiłam koronkowy design na czerwonych pazurkach ale nie robilam zdjec
jaki kolor lakieru masz pod panterkami? ciekawy jest

Re: KONAD

Golden Rose 207 sam wyglada troche mdło i dłonie sprawiają wrażenie chorych dlatego zdecydowałam sie na panterke i nie żałuje:P

Re: KONAD

Nie moge znaleźć zdjęcia z koronką na tych granatowych paznokciach miałam wtedy najpiękniejsze paznokcie w życiu!! super wyglądały, jak bede miała czas to zrobie takie i wstawie zdjęcia
pozdrawiam

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: