KOLOR OCZU

  • 2010-12-11, o 22:23
  • 59
  • 23 680
  • 27
  • 45

Re: KOLOR OCZU

Kochana, myslę, że w Twoim wieku nie jest potrzebny makijaż jeśli jednak bardzo Ci na tym zależy nałóż delikatny podkład (lub puder), róż w jasnym brzoskwiniowym kolorze. Wytuszuj rzęsy lekko, usta przeciągnij jasnym błyszczykiem. Kredką możesz narysować minimalną kreseczkę na dolnej i górnej powiece od zewnętrznej strony na długości 1/3 oka. Rozetrzyj ją. To wszystko

Re: KOLOR OCZU

Uważam, iż do niebieskich oczu swietnie pasują szare kolory , mysie lub ciemno-brazowe,
dzieki nakładaniu takich cieni na powieki jasnym oczom doda się tajemniczości

Re: KOLOR OCZU

Paola, super to zdjęcie, kolor oczu pięknie podkreślony makijażem:)
a jeśli mamy temat o kolorze oczu, to dziewczyny co sądzicie o soczewkach, które zmieniają nasz naturalny kolor tęczówki?:) bawiłyście się może kiedyś takimi gadżetami?:)
ja nigdy nie próbowałam czegoś takiego, ale jeśli miałabym możliwość chętnie bym spróbowała:D

Re: KOLOR OCZU

Tak ja jestem jak najbardziej za też chciałabym kiedys wyprubowac takie soczewki

Re: KOLOR OCZU

Kolorowe soczewy to super sprawa ja niestety nie mogę ich nosic bo mi trochę podrażniają oczy ;/ ale moja młodsza kuzynka jest od nich wprost uzależniona i już z 4 rok nosi regularnie ;p fajne na poeksperymentowanie, szczególnie teraz latem:) ps. a makijaż na modelce przepiękny, i te policzki podkreslone różem różowym.. bomba

Re: KOLOR OCZU

Kiedys na Haloween zakładałam takie soczewki Niestety podobnie jak Ladymakeup bardzo podrażniają mi oczy i nie mogę ich nosić : (

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: KOLOR OCZU

a czy takie soczewki są drogie? Dostanie się je u optyka zwykłego?:))

Re: KOLOR OCZU

To chyba zależy od firmy i okresu przydatności... Moje miesięczne kosztowały chyba około 50 zł... ? "Zerówki" raczej można dostać normalnie u optyka, ale jeśli oprócz koloru mają też korygować wadę to trzeba je wcześniej zamówić

Re: KOLOR OCZU

To chyba zależy od firmy i okresu przydatności... Moje miesięczne kosztowały chyba około 50 zł... ? "Zerówki" raczej można dostać normalnie u optyka, ale jeśli oprócz koloru mają też korygować wadę to trzeba je wcześniej zamówić

angelika

A zdejmujesz je na noc ?

Re: KOLOR OCZU

ja też chciałam zawsze poeksperymentować, przyciemnic sobie swój kolor oczu teraz troche nie mam na to czasu ale myśle że kiedyś na próbę sobie takie kupie, bardziej dla zabawy niż na poważnie bo podoba mi sie mój kolor oczu Co do zdjęcia super!!! też mam niebieskie oczy obowiazkowym kolorem jest u mnie brąz, złoto, szarości, czasem czarny jasne kolory też ale czesto własnie takie odcienie prezentują sie najładniej

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: